Google představil pět jednoduchých her pro Google Glass (video)

Google uvolnil sadu pěti jednoduchých mini her, které jsou určené pro chytré brýle Google Glass. Tituly jsou dostupné skrze Glassware portál nebo prostřednictvím aplikace MyGlass. K ovládání se používají jednotlivé senzory na brýlích, samotné spuštění provedete hlasovým příkazem „Ok Google, play a game NÁZEVHRY“.

K dispozici jsou hříčky Tennis, Shape Splitter, Balance, Clay Shooter a Matcher. Kromě prvního titulu vám ostatní názvy asi moc neřeknou, proto se doporučujeme podívat na přiložené video, které vám je představí. Hry se promítají na transparentní pozadí, takže bez problémů můžete vnímat okolí, ale stejně tak je lze hrát s černým podkladem. Google hry uvolnil aby inspiroval vývojáře k vytváření dalších. Uvidíme tedy, jaké další nápady se vývojáři do Google Glass rozhodnou přenést. Nedávno jsme vám například představili amerického programátora/hasiče, který brýle používá právě při hašení požárů.

Mini-Games for Glass
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku