Domů » Bleskovky » Google představil pět jednoduchých her pro Google Glass (video)

Google představil pět jednoduchých her pro Google Glass (video)

Google uvolnil sadu pěti jednoduchých mini her, které jsou určené pro chytré brýle Google Glass. Tituly jsou dostupné skrze Glassware portál nebo prostřednictvím aplikace MyGlass. K ovládání se používají jednotlivé senzory na brýlích, samotné spuštění provedete hlasovým příkazem „Ok Google, play a game NÁZEVHRY“.

K dispozici jsou hříčky Tennis, Shape Splitter, Balance, Clay Shooter a Matcher. Kromě prvního titulu vám ostatní názvy asi moc neřeknou, proto se doporučujeme podívat na přiložené video, které vám je představí. Hry se promítají na transparentní pozadí, takže bez problémů můžete vnímat okolí, ale stejně tak je lze hrát s černým podkladem. Google hry uvolnil aby inspiroval vývojáře k vytváření dalších. Uvidíme tedy, jaké další nápady se vývojáři do Google Glass rozhodnou přenést. Nedávno jsme vám například představili amerického programátora/hasiče, který brýle používá právě při hašení požárů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments