Domů » Bleskovky » Google Pixel 3 XL na dalších fotografiích: zezadu žádné změny, vpředu výřez v displeji (oživeno)

Google Pixel 3 XL na dalších fotografiích: zezadu žádné změny, vpředu výřez v displeji (oživeno)

V říjnu by měl Google představit třetí generaci smartphonů Pixel. Ty se stanou oficiální výkladní skříní nového Androidu P, jehož finální kód má být uvolněn na konci léta. Dorazit by opět měly dva modely, Pixel 3 a 3 XL, příští rok by je údajně měl doprovodit levnější model poháněný nedávno představeným čipsetem Qualcomm Snapdragon 710.

Google údajně chystá levnější Pixel. Pohánět jej má Snapdragon 710

Protáhlý displej s výřezem

Pixel 3 a 3 XL jsme již měli možnost spatřit na neoficiálních snímcích čelních panelů, nyní se k nám dostávají do rukou fotografie většího Pixelu 3 XL. Jedná se pouze o prototyp zařízení, takže se ve finále může design lišit, i tak se zřejmě setkáme s protáhlým displejem s výřezem nahoře. Do něj se podle snímku zřejmě nastěhuje sluchátkový reproduktor a duální kamera, paradoxně fotoaparát na zadní straně má být tvořen pouze jednou čočkou.

Záda se nápadně podobají Pixelu 2 XL, takže je možné, že u finálního modelu se počet čoček zdvojnásobí. Záda telefonu také okupuje čtečka otisků prstů a prototypové logo, které bude nakonec nahrazeno písmenem G. Podle informací z displeje má Pixel 3 XL dostat 4 GB RAM a 128GB vnitřní paměti, na pozici čipsetu bude nepochybně dosazen Snapdragon 845.

Aktualizováno 8.6 20:35

Na serveru XDA Developers se objevila sada nových fotografií Pixelu 3 XL odhalujících telefon ze všech stran. Design zařízení se potvrzuje, stejně tak i fakt, že na 3,5mm jack si (nepřekvapivě) musíme nechat zajít chuť.

Na základě všech těchto úniků pak vznikl následující render, který ukazuje možný vzhled Pixelu 3 XL v uhlazenější formě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

18 komentářů

 1. Je zajímavé, že tu za noc dokáže nějaký rozsypaný čaj zamořit fórum něco okolo 800 příspěvky a za celý dnešní den není nikdo schopný to promazat. To je vidět ta úroveň (upadajícího) webu.

  • Jindy aktivni, kdyz nemaji byt a kdyz je to potreba, nikde nejsou.

 2. naprosto nejhnusnější výřez vůbec (ačkoliv mi přijdou všechny výřezy jako omyl tak to u telefonů bez „brady“ dává smysl, ale tady ? naprosto nevyužitá plocha ani čtečku tam není)

 3. Zase výřez :-D To je neskutečný jak každý TOP telefon teď vypadá stejně :-D Už aby tady byla Andromeda!!! :-p

  • No vem si Vivo Apex nebo některá Xiaomi, případně elegantní Nokie či originální BlackBerry.
   Máme tu telefony s chutí dát zde trochu zajímavého designu a kašlat na hype, na který stejně nikdo neletí a který si vytvořili sami výrobci telefonů jako výřez, zbavení se jacku a podobně.

   Andromeda bude úplně jiný druh devicu, jestli to vůbec nazvat telefonem, ale na druhou stranu možná posune zase mobily nějakým směrem a tentokrát snad užitečným a zajímavým.

 4. Menší vypadá rozhodně lépe. Ovšem cítím že výřezu pomalu začínám přicházet na chuť, hlavně s možností ho zakrýt, začernit, pro získání místa které by jinak zabral stavový řádek. Na Pixel 3/XL se opravdu těším a pokud se jim povede, tak můj Galaxy S9+ půjde do světa. Snad se jim povede a redakci díky za úniky i spekulace.

 5. Ten telefon je zároveň pěkný a zároveň ne. Jak se jim to jenom podařilo. :D

  • Tak každý pixel byl vždycky taková obludka, nelíbil se mi ani jeden.

 6. Jsem prekvapenej že nemá dual cameru.

  • Proč? Co umí Pixel 2 s jednou, musí Samsung dohnat dvěma a Huawei třema.

  • No to si nemyslim ze by fotil lepe nez P20 pro

  • Ale foti, i pres dxomark proste objektivne ty fotky vypadaji lepe bez nesmyslneho oversharpeningu a podobnyho hnusu, kterej huawei hazi na svoje fotky..

  • Fotí, prostě ty fotky jsou nejblíže realitě a mají nejlepší úroveň detailu. To co vymýšlí Samsung a Huawei je cirkus, ne fotografie (a to říkám jako majitel S7)

  • aha, tak jo, dík za vysvětlení. :)

 7. Vidim že dolnú bradu stále nevie nikto odstraniť okrem Apple.

 8. Tak zezadu je sice pekna i dvojka, ale bohuzel to znamena zase asbence bezdratoveho nabijeni. Zepredu u XL je to proste hnus.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).