Domů » Bleskovky » Google Pixel 3 a 3 XL: marketingová agentura odhalila datum představení

Google Pixel 3 a 3 XL: marketingová agentura odhalila datum představení

Google včera vydal novou verzi operačního systému Android označenou jako Pie, tedy koláč. Nový systém si od včerejšího dne mohou stáhnout a nainstalovat majitelé smartphonů Google Pixel a Essential Phone, oficiální vlajkonoši nového zeleného robota však budou tradičně představeni později.

Podle posledních informací se smartphonů Google Pixel 3 a 3 XL dočkáme patrně 4. října; naznačuje to nová kampaň marketingové platformy Famebit, která v Kanadě hledá tvůrce videí toužící po přechodu na Pixel 3 z modelů jiných značek. Google chce po těchto přispěvatelích sdílet příběh z tohoto procesu, které pak zřejmě bude prezentovat právě 4. října při představení nových Pixelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ví se něco i o případné levnější verzi Pixelu 3 s SD 710?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).