Domů » Bleskovky » Google oznámil, kdy představí nový Android 11

Google oznámil, kdy představí nový Android 11

Google včera zveřejnil webovou mikrostránku I/O Mission, která obsahovala šifrovací hru vyžadující spolupráci více lidí. Cílem hry bylo dešifrovat jména satelitů v jednotlivých clusterech a najít jejich původní kmitočty. Odměna za úspěšné splnění úkolu se dala předem tušit – odhalení termínu letošního ročníku vývojářské konference Google I/O.

Díky společnému úsilí luštitelů bylo odhaleno, že akce se odehraje mezi 12. a 14. květnem na tradičním místě, tedy v amfiteátru Shoreline v Mountain View. Google I/O načasoval na pozdější termín než v loňském roce, kdy akce kolidovala s vývojářskou konferencí Microsoft Build; ten se však letos odehraje až mezi 19. a 21. květnem.

google io

Android 11 a možná i nové Pixely

S velkou pravděpodobností bude na Google I/O odhalen Android 11, který by se mohl už v příštích týdnech objevit v první testovací verzi. Google bude na I/O pravděpodobně hovořit i o umělé inteligenci, chytré domácnosti a virtuálnímu pomocníkovi Google Assistant. Je možné, že se dočkáme i nového hardwaru v podobě levnějších smartphonů Google Pixel 4a a 4a XL.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments