Domů » Bleskovky » Google opravil čtvrtou beta verzi Androidu Q a vrátil ji do oběhu

Google opravil čtvrtou beta verzi Androidu Q a vrátil ji do oběhu

Google v minulém týdnu uvolnil čtvrtou testovací verzi Androidu Q, v jeho závěru ji však stáhnul, neboť obsahovala chybu způsobující opakované restarty telefonu během bootování. Chybu se naštěstí podařilo rychle vyřešit a majitelé Pixelů si opět mohou čtvrtou beta verzi Androidu Q nainstalovat.

AndroidQ

Pokud se vám podařilo provést instalaci poprvé, dostanete vyrovnávací update o velikosti 300 kb, nová instalace bude výrazně větší a povýší označení firmwaru na verzi QPP4.190502.019. Update bude nabízen členům preview programu formou OTA aktualizace, nedočkavci si mohou stáhnout z těchto stránek instalační obrazy. Brzy by také měla čtvrtá beta verze Androidu Q přistát na vybraných smartphonech konkurenčních výrobců, ti si však její instalaci řeší po svém.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na