Domů » Bleskovky » Google opravil čtvrtou beta verzi Androidu Q a vrátil ji do oběhu

Google opravil čtvrtou beta verzi Androidu Q a vrátil ji do oběhu

Google v minulém týdnu uvolnil čtvrtou testovací verzi Androidu Q, v jeho závěru ji však stáhnul, neboť obsahovala chybu způsobující opakované restarty telefonu během bootování. Chybu se naštěstí podařilo rychle vyřešit a majitelé Pixelů si opět mohou čtvrtou beta verzi Androidu Q nainstalovat.

AndroidQ

Pokud se vám podařilo provést instalaci poprvé, dostanete vyrovnávací update o velikosti 300 kb, nová instalace bude výrazně větší a povýší označení firmwaru na verzi QPP4.190502.019. Update bude nabízen členům preview programu formou OTA aktualizace, nedočkavci si mohou stáhnout z těchto stránek instalační obrazy. Brzy by také měla čtvrtá beta verze Androidu Q přistát na vybraných smartphonech konkurenčních výrobců, ti si však její instalaci řeší po svém.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *