Domů » Bleskovky » Google láká na tiskovou konferenci zaměřenou na hráče. Podívejte se na upoutávku

Google láká na tiskovou konferenci zaměřenou na hráče. Podívejte se na upoutávku

Google zveřejnil upoutávku na tiskovou konferenci, která se koná příští týden na Game Developers Conference (GDC). Hlavním tématem budou videohry a společnost podle svých slov představí „budoucnost hraní“. O události víme již od minulého měsíce, nyní jsi však Google začíná intenzivněji propagovat. Upoutávka se zaměřuje na několik různých prostředí. Nechybí mezi nimi sci-fi, fantasy či závody.

Google — GDC 2019 Teaser

Video pochopitelně neprozrazuje příliš mnoho, a tak se můžeme i nadále pouze dohadovat, jak bude budoucnost hraní v podání Googlu vlastně vypadat. Na internetu se objevují spekulace, že společnost představí streamovací konzoli, která naváže na již představený Project Stream. Na základě zákulisních informací bude chtít Google zaskočit konkurenci řadou exkluzivních titulů, na jejich oznámení si však budeme muset ještě počkat. Součástí konference bude také představení vlastního ovladače, jehož patent se v posledních dnech objevil na internetu.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments