Google kvůli hurikánu odkládá pondělní premiéru Androidu 4.2

Google měl na zítřejší den naplánovanou tiskovou konferenci, kde měl být představen Android ve verzi 4.2 a několik nových zařízení rodiny Nexus. Kvůli blížícímu se hurikánu Sandy se však Google rozhodl celou akci zrušit s tím, že náhradní termín bude oznámen později. Do dnešního dne má Sandy na svědomí přes 40 mrtvých, proto je opatření celkem pochopitelné a jakmile bude oznámen nový termín, budeme vás o tom informovat.

 
LG Nexus 4 s bezdrátovým dobíjením si na oficiální premiéru bude muset počkat o něco déle

Na stejný den má mimochodem Microsoft v USA připravenou premiéru systému Windows Phone 8 a lokální akci pořádá i česká pobočka Microsoftu. My na ni samozřejmě nebudeme chybět, abychom vám přinesli zajímavé novinky z mobilních Windows 8.

Původní text z 18. října 2012

Google vybraným zahraničním redakcím zaslal pozvánky na tiskovou konferenci do New Yorku, která se bude konat 29. října. Vše by se tentokrát mělo točit okolo nové verze Androidu 4.2 a není vyloučeno, že se zde dočkáme oficiálního představení jednoho či více zařízení modelové řady Nexus. Téměř s jistotou zde bude odhalen LG Nexus 4 a možná i novinka od Sony (více informací).

 

Celou akci bude možné sledovat živě prostřednictvím streamu na adrese YouTube.com/Android v 16:00 našeho času. Pokud si nechcete novinky v Androidu 4.2 nechat ujít, nezapomeňte si tento termín přidat do kalendáře.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku