Domů » Bleskovky » Google+ klienta pro Android čeká redesign, podívejte se na první screenshoty

Google+ klienta pro Android čeká redesign, podívejte se na první screenshoty

Google postupně upravuje design většiny klíčových aplikací pro zařízení s Androidem. Před nedávnem se objevily obrázky nového Gmailu, Kalendáře a dnes tu máme klienta sociální sítě Google+. Pro napsání nového příspěvku zde slouží výrazné kulaté tlačítko v pravém spodním rohu, přehlédnout nelze ani pestřejší horní lištu s funkčními tlačítky a kontextovou nabídkou.

 

V červeném kruhu se budou zobrazovat i další ikony, například ta pro potvrzení odeslání příspěvku či odeslání vaší aktuální polohy. Na závěr upřesníme, že screenshoty pocházejí z testovací verze aplikace a ve finální verzi se ještě mohou objevit další změny. Přesto si z nové grafiky můžeme udělat celkem dobrý obrázek o tom, jakým směrem se vzhled mobilních aplikací od Googlu bude do budoucna ubírat.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).