Domů » Bleskovky » Google jedná, chce získat propuštěné zaměstnance společnosti BlackBerry

Google jedná, chce získat propuštěné zaměstnance společnosti BlackBerry

BlackBerry nedávno oznámilo propuštění 40 procent zaměstnanců, možná se jim ale naskytne zajímavá příležitost pro další kariéru. Do města, kde BlackBerry sídlí, přijde, podle informací agentury Reuters, Google. Motorola, jako součást reklamního giganta, otevírá novou pobočku ve Waterloo, které je domovským městem kanadského výrobce ostružinových telefonů. Bude zde hledat zaměstnance, kteří mají inženýrskou minulost a zkušenosti s dalšími souvisejícími obory.

 

Přestože se BlackBerry delší čas nedaří, patří město Waterloo k úspěšný centrům nových technologických společností. Svůj vliv hraje i univerzita, která má vyspělý vědecký program zaměřený na počítačové technologie. Jeden z kanadských zástupců Motoroly, Derek Phillips, se vyjádřil pro agenturu Reuters: „Hledáme tolik lidí, kolik bude mít zájmem a pokusíme se najmout nejvyšší možné množství.“

David Podzimek

2 komentářů

  1. Martin II (neregistrovaný)

    No, pokial nepojdu po manazeroch, tak je to dobry napad.

  2. Tak to je rozhodně pozitivní zpráva pro masy pracovitých lidí, kteří přišli o práci kvůli chybám ve vedení.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).