Domů » Bleskovky » Google Glass Explorer: Co se nachází v balení? (video)

Google Glass Explorer: Co se nachází v balení? (video)

Před několika hodinami došlo k doručení první várky chytrých brýlí Google Glass k jejich šťastným majitelům. Někteří z nich se dokonce rozhodli tento osudový okamžik zvěčnit za pomoci videonahrávky umístěné na serveru YouTube. Mezi ně se řadí i uživatel Dan McLaughlin. Díky jeho videu se můžeme podívat na to, co balení verze Explorer obsahuje. Pod víkem bílé krabičky se nachází první patro se samotnými brýlemi. V další části balení se pak ukrývá ochranné pouzdro, microUSB kabel s nabíječkou, dva páry nosních polštářků a nasazovací tmavé sklo, které uživatelé ocení především za slunečných dnů. Google též spustil stránky podpory, které nabízí podrobný přehled o tom, jak s brýlemi zacházet.  

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

9 komentářů

 1. Honza (neregistrovaný)

  Když tak koukám na ty jeho šetřiče, tak to bude asi nějakej ten hekr ne?

  • fore (neregistrovaný)

   No musí to být nejaky IT nadsenec.. prece jen ty google glass stoji neco prez 20t takze normalni clovek si to asi nekoupi :)

  • W8 (neregistrovaný)

   normálnemu človeku to nie je ani treba

  • longi (neregistrovaný)

   A ani nikdy nebude treba. Som si isty tym ze tento produkt sa nikdy neujme az v takej miere ako by si google predstavoval.

  • Jakub (neregistrovaný)

   podle mě normlání člověk nepotřebuje ani tak výkonný notebook, nebo smartphone jako je galaxy S4 (to množství funkcí je opravdu nevyužitelné) a stejně se to chytlo. IPad první generace je stále dobrý na vše možné včetně 3D materiálů do školy a přeci si lidé raději koupí nový a nový ikdyž rozdíly jsou minimální….chytne se to. Podle mě to ale bude pecka, pokud se s tím člověk naučí dobře pracovat a bude to takové za jaké se to podává

 2. Marek (neregistrovaný)

  Neujme? To se o Ipadu říkalo taky…Ve chvíli kdy cena Google Glass klesne na cenu dnešních top smartphonů, tak to bude jasný hit ;) má to neskutečný možnosti. Jasný krok kupředu k budoucnosti.

 3. kuk (neregistrovaný)

  Az to bude stat 5-6 tis. tak to chci do te doby ne . A muj nazor na soukromi je zcela irelevantni. Mrknete treba do ulic kolik tisicu kamer na nas kouka z poza kazdeho rohu .)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).