Domů » Bleskovky » Google edice modelů HTC One a LG G Pad 8.3 získávají aktualizaci na Android 4.4.2

Google edice modelů HTC One a LG G Pad 8.3 získávají aktualizaci na Android 4.4.2

Google před nedávnem pro vybrané referenční modely řady Nexus uvolnil aktualizaci na nejnovější verzi systému Android 4.4.2. Další na řadu přicházejí tzv. Google edice vybraných zařízení. Upgrade systému mohou nově očekávat také majitelé HTC One a LG G Pad 8.3.

 
HTC One v Google Play edici

Pokud některý ze zmíněných modelů vlastníte, systém by vás měl sám informovat o dostupnosti aktualizačního balíčku o velikosti přibližně 50 MB. Samozřejmě si můžete dostupnost aktualizace ověřit manuálně skrze nabídku Nastavení > O produktu > Softwarové aktualizace.

 

LG G Pad 8.3 v nedávno odhalené Google Play edici

Android 4.4.2 „KitKat“ nepřináší do zařízeních žádné výrazné změny, pouze upravuje některé detaily v uživatelském prostředí a slouží spíše jako „servisní balíček“ pro opravu různých chyb systému a pro vylepšení výkonu a stability zařízení.

Michael Krahulec

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin J
Uživatel
Martin J

Tak ako, update na 4.2.2 ( podla nadpisu) ci na 4.4.2?

Cleric
Anonym
Cleric

Koukám že poslední dobou spoustě redaktorů dělá problém si po sobě článek přečíst než jej vydá!!! A to nejste jediný, ale i jinde. Nejedete na máku??

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Omlouvám se, to je moje chyba. Při tvorbě nadpisu jsem chybně uvedl verzi, už je to opravené. Michael to měl v původním nadpise správně.

dawidececk
Uživatel
dawidececk

Jooo, kdyby se mělo vždy čekat na výrobce pro updaty, měl bych gingerbread snad doteď..

Tony (neregistrovaný)
Anonym
Tony (neregistrovaný)

Lenže toto robia výrobcovia, teda aspoň Samsung a HTC, Google s tým nemá nič spoločné okrem predaja cez GP. Výhodou pre nich je zas, že majú skoršie nový Android a môžu tak skoršie pracovať na nových verziách pre svoje zariadenia s nadstavbou, veď sa pozri ako rýchlo prichádza Kitkat do zariadení a ako dlho trvalo kým prišiel 4.2.

milank2
Uživatel
milank2

Skoro som si to neprečítal keď som videl 4.2.2 :-).