Domů » Bleskovky » Google edice modelů HTC One a LG G Pad 8.3 získávají aktualizaci na Android 4.4.2

Google edice modelů HTC One a LG G Pad 8.3 získávají aktualizaci na Android 4.4.2

Google před nedávnem pro vybrané referenční modely řady Nexus uvolnil aktualizaci na nejnovější verzi systému Android 4.4.2. Další na řadu přicházejí tzv. Google edice vybraných zařízení. Upgrade systému mohou nově očekávat také majitelé HTC One a LG G Pad 8.3.

 
HTC One v Google Play edici

Pokud některý ze zmíněných modelů vlastníte, systém by vás měl sám informovat o dostupnosti aktualizačního balíčku o velikosti přibližně 50 MB. Samozřejmě si můžete dostupnost aktualizace ověřit manuálně skrze nabídku Nastavení > O produktu > Softwarové aktualizace.

 

LG G Pad 8.3 v nedávno odhalené Google Play edici

Android 4.4.2 „KitKat“ nepřináší do zařízeních žádné výrazné změny, pouze upravuje některé detaily v uživatelském prostředí a slouží spíše jako „servisní balíček“ pro opravu různých chyb systému a pro vylepšení výkonu a stability zařízení.

Michael Krahulec

6 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  Tak ako, update na 4.2.2 ( podla nadpisu) ci na 4.4.2?

 2. Koukám že poslední dobou spoustě redaktorů dělá problém si po sobě článek přečíst než jej vydá!!! A to nejste jediný, ale i jinde. Nejedete na máku??

  • Omlouvám se, to je moje chyba. Při tvorbě nadpisu jsem chybně uvedl verzi, už je to opravené. Michael to měl v původním nadpise správně.

 3. David (neregistrovaný)

  Jooo, kdyby se mělo vždy čekat na výrobce pro updaty, měl bych gingerbread snad doteď..

  • Tony (neregistrovaný)

   Lenže toto robia výrobcovia, teda aspoň Samsung a HTC, Google s tým nemá nič spoločné okrem predaja cez GP. Výhodou pre nich je zas, že majú skoršie nový Android a môžu tak skoršie pracovať na nových verziách pre svoje zariadenia s nadstavbou, veď sa pozri ako rýchlo prichádza Kitkat do zariadení a ako dlho trvalo kým prišiel 4.2.

 4. Skoro som si to neprečítal keď som videl 4.2.2 :-).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).