Domů » Bleskovky » Gmail pro Android nabídne tmavý režim

Gmail pro Android nabídne tmavý režim

S podporou tmavého režimu se v letošním roce roztrhl pytel. Dočkali se, anebo se teprve dočkají Google Chrome, iOS 13 či Facebook Messenger. Nyní tuto skupinu rozšíří další aplikace od Googlu – konkrétně Gmail pro zařízení s operačním systémem Android. Nutno podoktnout, že se zatím jedná pouze o pracovní verzi, která se náhodně ukázala několika uživatelům nejnovější verze aplikace (nejaktuálnější apk si můžete stáhnout zde).

Gmail dark mode

V současnosti se tmavý režim nachází pouze v nastavení aplikace, v hlavním okně či sidebaru  zatím bohužel nefunguje. Kromě toho se zapíná a vypíná, jak se mu zachce, nad čímž uživatelé nemají žádnou kontrolu. V aplikaci totiž chybí tlačítko, které by tmavý režim de/aktivovalo. Doufáme, že Google na plné verzi tmavého režimu usilovně pracuje a dočkáme se co nejdříve.Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na