Sledujte nás na YouTube

George Clooney bojuje o filmovou roli Steva Jobse

Jistě každého z nás zasáhla zdrcující zpráva o nedávném úmrtí Steva Jobse, který prohrál svůj boj se vzácnou formou rakoviny slinivky. Od té doby již stihla televizní stanice Discovery odvysílat dokument mapující jeho cestu životem. Minulý týden jste mohli též zaregistrovat informaci o českém vydání knižní biografie Steva, jejíž autorem je Walter Isaacson. Nicméně Jobsova biografie nezůstane jen u knižní podoby. Američtí producenti se totiž rozhodli život geniálního podnikatele a vizionáře zfilmovat. Kamery se mají rozjet již v příštím roce a v současné chvíli probíhá výběrové řízení na hlavní roli. O roli člověka, který světu ukázal zcela jiný pohled na výpočetní techniku usiluje charismatický herec George Clooney. V hollywoodském zákulisí však kolují spekulace, že na stejnou roli si brousí zuby i známý herec Noah Wyle, kterého můžete znát například ze seriálu Pohotovost. Který ze dvou herců nakonec roli získá, je zatím ve hvězdách. Nepochybuji, že až hotový snímek dorazí na plátna kin, stane se z něj kasovní trhák, který bude lámat rekordy v návštěvnosti po celém světě. Jaký herec by podle vás nejlépe ztělesnil postavu Steva Jobse?

-

Zdroj: Gizmodo

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

18 komentářů

 1. Kato (neregistrovaný)

  No minimálně by to mohl být někdo, kdo je mu aspoň trošku podobnej – Hitlera taky vždycky ztvárňovali stejně stylizovaní herci…

  Skoroholohlavyho Clooneyho s takovyma kulatyma brejlickama si fakt nedovedu predstavit, ale treba se pletu.. :)

 2. GreenArrow (neregistrovaný)

  Vždyť Noah Wyle už ho hrál v pirátech že silicon valey

 3. dejvi_cz (neregistrovaný)

  Nevím, ale ani jeden z nich mi nesedí na tuhle roli.. Asi by byl lepší ne tak známej herec. Podobnost být nemusí žádná.. a u Hitlera to dělali jelikož znal jeho obličej a tu šmouhu pod nosem každej.

  • Souhlasím s tím, že by Jobse měl hrát nějaký míň známý herec, resp. měli by vyhlásit konkurs na herce, který bude Stevovi co nejvíc podobný. Myslím si, že podobnost přecejen důležitá je, Stevovu tvář zná taky celý svět a nemyslím si, že by stačilo do role obsadit náhodného herce s pleškou a kulatými brýlemi.

 4. tomasbelada (neregistrovaný)

  [odkaz]

 5. jenda.69 (neregistrovaný)

  A co třeba Sean Connery? Kdyby trochu zhubnul a oholil se, tak by mu možná byl i podobný :-)

  • dejvi_cz (neregistrovaný)

   Ten mi napadnul taky.. :o)

  • Víc (neregistrovaný)

   No myslím že tam nebudou záběry jen z konce jeho života ,takže se o to bude muset podělit více herců. Pokud to bude podle knihy tak určitě někdo mladý (neznámý) a pak někdo starší. Rozhodně z této dvojice Noah ale nechme se překvapit. Sean? To asi ne, tolika let se ani Steve nedožil :))

 6. bkf1 (neregistrovaný)

  Svěrák :D :D :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *