Domů » Články » Game Editor – vytvořte si vlastní hry pro SP a PPC !

Game Editor – vytvořte si vlastní hry pro SP a PPC !

Game editor 1.3.3

Napadlo vás někdy, že by jste si mohli vytvořit vlastní hru pro Smartphone nebo PocketPC platformu a nejste zrovna žádný programátor ? Nevadí, stačí sáhnout po programu Game Editor, ve kterém by pro vás měla být tvorba jednoduchých her hračkou.

Game Editor totiž umožňuje vytvářet libovolné 2D hry bez nutnosti znalosti nějakého programovacího jazyka. Celé prostředí programu je proto přizpůsobeno zejména pro začínající uživatele, ovšem pokud jsou vaše znalosti pokročilé, můžete se směle pustit i do složitějších her. Novinkou čerstvě vydané verze 1.3.3 je možnost vytvářet hry i pro Smartphone telefony (podpora PocketPC je samozřejmostí). Cena tohoto produktu je také celkem příjemná, za necelých 15$ získáte parádní nástroj pro snadnou tvorbu vlastních her.

Na stránkách programu je také k dispozici několik herních ukázek, které si můžete stáhnout a vyzkoušet. Demoverzi Game Editoru si můžete stáhnout zde. (3,5MB).

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).