Domů » Bleskovky » Galaxy S8 Active na fotografii: odolný, ale bez zaobleného displeje

Galaxy S8 Active na fotografii: odolný, ale bez zaobleného displeje

Už několikrát se objevily informace o chystané odolné variantě Samsungu Galaxy S8 (recenze), která tradičně nese přídomek Active. Vše zatím nasvědčuje tomu, že se bude prodávat na americkém trhu u operátora AT&T, nicméně není vyloučeno, že si později najde také cestu do Evropy.

Označení modelu je SM-G892A, nicméně od klasického Galaxy S8 jej poznáte na první pohled díky chybějícímu zaoblení displeje na okrajích. Už kvůli tomu má telefon větší rámečky a tak trochu mi připomíná LG G6 (recenze).

Samsung Galaxy S8 Active vypadá tak trochu jako LG G6

Řada Active se obecně vyznačuje několika specifickými vlastnostmi – telefony disponují větší kapacitou baterie, odolnou konstrukcí a prachu a voděodolností (v tomto případě IP68). Očekávání jsou však ještě vyšší, podle všeho by měl Galaxy S8 Active splňovat vojenský standard MIL-STD 810G, který obsahuje širokou škálu testovacích procedur jako jsou testy odolnosti vůči vysokým a nízkým teplotám, teplotním šokům a teplotním výkyvům, dešti (včetně mrznoucího deště), vlhkosti, plísním, solnou mlhou pro testování odolnosti proti korozi či vibracím. Zajímavé je, že ač se jedná o odolný telefon, Samsung tentokrát vypustil hardwarová tlačítka pod displejem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

20 komentářů

 1. On nejen že vypadá jako LG G6, ale on má i stejnou vojenskou certifikaci :D

  • Ku.vy korejske, alespon certifikaci mohli vymyslet jinou.

  • To budeš nadávat na všechny výrobce, kteří budou splňovat třeba IP68 ?? :-)
   Oni to nevymysleli…

  • xzeit, to myslis vazne, zes ten sarmazmus nepochopil? No, vsak ale cemu se divim…

  • Ne, opravdu nepochopil. Zvláště díky induviduím podobných tobě. Opravdu nevím, jak to ten člověk myslel a ani ty to nevíš.

  • Jak jsem to myslel by nepoznal fakt jenom hodne jednoduchy clovek.

  • Tomas (neregistrovaný): Hodně jednoduchý člověk píše blbosti, jako ty.

  • Xzeite, gratuluji. Takhle si nabehnout na vidle, to se jen tak nevidi… :-D :-D :-D

   A samozrejme, na vine neni tva tupost, vid? :-D

  • Petr (neregistrovaný): Zase….píšeš něco, co si myslíš že je tak jak ty si myslíš, že je. A zase ti musím zopakovat. Opravdu nevím, jak to Tomas (neregistrovaný) myslel – nelze říct s jistotu, zda-li to myslel vážně, a nebo sarkasticky – takže bych čekal jeho vysvětlení. (i když mi ten příspěvek sedí spíš na tebe….a tvoje trolí nicky, které tady používáš)

   Velice zvláštní je tvá potřeba pořád nějak reagovat – ale v tom je zase tvoje tupost.

  • :-D tak ale ted uz jsi v tom opravdu sam, kdo nevi. A diky, diky. ty fakt bavis.

   Jeste tak se naucit zaradit odpoved spravne napoprve, coz? :-D

  • Petr (neregistrovaný): Překliknul jsem se. Jelikož jsme se pořád nedočkali odpovědi Tomas (neregistrovaný), což by mimochodem mohl být kdokoliv, tak nikoliv. Pořád je to jen to, jak si myslíš ty, že to Tomas (neregistrovaný) myslel a nevidím nic špatného na tom, že si někdo jiný myslel něco jiného – jak jsem již napsal, jelikož tady chodí spousta individuí.

  • LG G6 má MIL-STD 810G?

  • Ano, má.

  • Model G6 se drží současných trendů, disponuje certifikací IP68, takže se nemusíte bát vody nebo prachu. Co již není obvyklé, je certifikace MIL-STD 810G (vojenský standard). Mobil tedy prošel ještě náročnějšími testy – vystavení vysokým a nízkým teplotám a teplotním šokům, déšť (včetně deště s větrem a mrznoucího deště), vlhkost, plísně, solnou mlhou pro testování odolnosti vůči rzi, vystavení písčitému a prašnému, výbušné atmosféře, rázům a vibracím při přepravě, vibracím při střelbě, náhodným vibracím atd.

  • to som nevedel, na gsmarene nič také nepíšu

  • Petr (neregistrovaný): Zase….píšeš něco, co si myslíš že je tak jak ty si myslíš, že je. A zase ti musím zopakovat. Opravdu nevím, jak to Tomas (neregistrovaný) myslel – nelze říct s jistotu, zda-li to myslel vážně, a nebo sarkasticky – takže bych čekal jeho vysvětlení. (i když mi ten příspěvek sedí spíš na tebe….a tvoje trolí nicky, které tady používáš)

   Velice zvláštní je tvá potřeba pořád nějak reagovat – ale v tom je zase tvoje tupost.

 2. Opravte si nadpis prosim:
  „…odolny, PROTOZE JE bez zaobleneho displeje“ :-)

 3. odolný a dokonca bez zaobleného displeje! super

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).