Galaxy S23 Ultra místo filmové kamery? Hleďte, co telefonem natočil legendární režisér

samsung galaxy s23 ultra 01 1
  • Samsung navazuje na tradici krátkých filmů natočených vlajkovým modelem Ultra
  • Tentokrát se režie zhostil věhlasný Ridley Scott
  • Dílko nazvané Behold neboli Hleďte má téměř 4 minuty

Že Samsung Galaxy S23 Ultra není žádné ořezávátko, to je jasné už při pohledu na jeho specifikace. Samotné fotoaparáty představují aktuálně to nejlepší, co lze v chytrých telefonech najít, což ale samo o sobě na potenciálního zákazníka dojem neudělá. Proto si korejský gigant přizval na pomoc známého režiséra Ridleyho Scotta (Vetřelec, Blade Runner, Gladiátor, …), který na novinku natočil krátký snímek s názvem Behold (Hleďte). Ten má téměř 4 minuty.

Jednoduchá zápletka se točí okolo muže pronásledovaného skupinou osob. Ve snaze uniknout se ukryje ve zdánlivě opuštěném skladišti, kde se nachází kůň. Toho na konci snímku osvobodí. Celý krátký film je prostoupen řadou pozitivních poselství, především oslavujících svobodu jednotlivce.

Ačkoli je klip natočen na Galaxy S23 Ultra, pochopitelně mu bylo nápomocné profesionální vybavení, jako je umělé osvětlení či špičkové mikrofony. Výsledku bylo rovněž dosaženo postprodukčním softwarem, který používají hollywoodští filmaři. Lze tudíž namítnout, že se nejedná jen o zásluhu samotného zařízení. Na druhou stranu: Apple využívá k propagaci svého iPhonu podobné praktiky a ostatně i sám Samsung.Samsung Galaxy S22 Ultra recenzeNepřehlédněte

Samsung chystá další film natočený mobilem. Pracuje na něm držitel Oscara

 

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku