Domů » Bleskovky » Galaxy S20 FE dostává Android 11 a One UI 3.0, update už dorazil do ČR

Galaxy S20 FE dostává Android 11 a One UI 3.0, update už dorazil do ČR

Původní text článku z 5. prosince: V tomto týdnu začal Samsung vypouštět pro jarní řadu smartphonů Galaxy S20 nové prostředí One UI 3.0 postavené na Androidu 11. Podzimního modelu Galaxy S20 Fan Edition se tato aktualizace netýkala, ovšem čekání na ni patrně nebude příliš dlouhé.

Samsung Galaxy S20 FE 003
Samsung Galaxy S20 FE

Obvykle přesný informátor Max Weinbach přinesl informaci, že Galaxy S20 FE by měl dostat One UI ještě v tomto měsíci, a to buď 14. nebo 27. prosince. Společně s ním by se měly aktualizace dočkat i smartphony Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, byť původně u nich Samsung v oficiálním harmonogramu uváděl až lednový termín.

Jaké novinky One UI 3.0 přináší, se můžete dočíst v našem souhrnném článku.

Aktualizováno 24. 12.

Samsung si pro české uživatele modelu Galaxy S20 FE připravil hezký vánoční dárek. Do redakční pošty nám dnes dorazilo několik upozornění o tom, že vám na telefon dorazila aktualizace s Androidem 11 a One UI 3.0.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Tak to je děsne, že Samsung nejdříve vůbec nechtěl aktualizovat

  • Nechtěl aktualizovat nebo to nebylo v článku? To je rozdíl..
   Máš vyjádření Samsungu že nechtěl aktualizovat? Nemáš, takže asi tak.😏

  • Roman Hálek

   Nikde nezaznělo, že Samsung nechtěl aktualizovat. I v původním článku jsme psali, že ten seznam zveřejněných zařízení pro aktualizaci na Android 11 je z Egypta a nikoliv pro Evropu, a že S20 FE se určitě také dočká. S20 FE se v Egyptě neprodává, proto na seznamu chyběl, stejně jako Galaxy A40.

  • S20 FE se prodává lépe než klasická S20, obzvlášť ve verzi 5G, která má Snapdragon 865. Aktualizace je samozřejmostí.

 2. No neke, už? :-D

 3. To jsou dobré zprávy, po tom co například 1+ přechází na qvartální opravy.. :-D

 4. Veselé vánoce i vam :)

 5. Právě dorazila aktualizace na Note 20 Ultra.

 6. Včera večer mi dorazila 11ka na Note20

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).