Domů » Bleskovky » Galaxy S10 a Note 10 Lite na nových obrázcích. Samsung do hry vrátí 3,5mm konektor

Galaxy S10 a Note 10 Lite na nových obrázcích. Samsung do hry vrátí 3,5mm konektor

I když má Samsung na trhu hromadu smartphonů všech cenových kategorií, chystá se uvést odlehčené varianty svých vlajkových modelů řad S10 a Note 10. To je v poměrně překvapivý krok, zejména když za několik týdnů bude mít premiéru zbrusu nová řada Galaxy S11. O tom, že se nejedná pouze o spekulace, svědčí zvětšující se přísun informací.

Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite: sluchátkový jack a velká baterie

Aktuálně byly smartphony Galaxy S10 Lite (kódové označení SM-G770F) a Note 10 Lite (SM-N770F) schválené Bluetooth certifikací, což naznačuje, že je jejich příchod doslova za dveřmi.

Certifikace neodhaluje žádné bližší informace, leccos však naznačují nové neoficiální rendery serveru Android Headlines. Podle nich by oba telefony měly dostat tenké rámečky okolo displejů a po vzoru standardního Galaxy Note 10 otvor pro selfie kamerku uprostřed horní strany.

s10 lite 3

Podle dalších renderů z dílny @OnLeaks bychom se také měli dočkat návratu sluchátkového jacku.

Ze záznamů z jihokorejské certifikační agentury víme, že Galaxy Note 10 Lite by měl dostat akumulátor o kapacitě 4 500 mAh, tedy o 200 mAh větší než jeho výkonnější bráška.

note 10 lite battery

Premiéra ještě tento měsíc

Smartphony Samsung Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite budou představeny zřejmě už tento měsíc, a to na vietnamském trhu pod názvy Galaxy A81 a A91, tisková konference je naplánovaná na 12. prosince.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Xtriny
Uživatel
Xtriny

3,5″ konektor – hm, nic mě nenapadá. Jedině snad 3,5mm jack!

Martin123
Uživatel
Martin123

3.5″? Eh co to.? 😂

Carda
Anonym
Carda

Zdá se mi to nebo ty rendery údajných nudloidních Samsungů vypadají úplně stejně :-D

htcjirka
Uživatel
htcjirka

3.5 jack je jistě dobrý bonusem, ikdyž jestli než Note10 lite nebude lepší nákup Note9.

Tomáš
Anonym
Tomáš

Proč brát osekané nebo staré modely? Note 9 je vzhledově vykopávka, výkon s Exynosem nic moc a Note 10+ jej válcuje naprosto ve všem.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

To je pravda, proč brát osekaný Note10+ s problematickou a nespolehlivou čtečkou, chybějící diodou, chybějícím 3.5 jackem.. 😀

Tomáš
Anonym
Tomáš

Proto je lepší Note 9 s obřím čelem a bradou a dnes již prehistorickým vzhledem? Čtečka otisku je naprosto bez problému, odemkne 10x z 10 pokusů. Co tam máš dále?

Nějaký jack a dioda mi je jedno, mám to jako pracovní stroj. Note 9 jsem měl a oproti 10+ to už je vykopávka, nehledě na perfektní nové funkce S Pen. Jsi mimo.

Jak tak koukám, tak už ti nejde klikat hodnocení… A to jsi u toho strávil tolik hodin :-D

htcjirka
Uživatel
htcjirka

A občas se vyskytne tak velká bezpečnostní chyba u čtečky, že musí zasáhnout banky a semtam nachvilku čtečku deaktivat. A to se vyplatí. 😉 Takže raději předchozí bezpečnější a neosekanou generaci. 🙂

Tomáš
Anonym
Tomáš

Stalo se to jednou a bylo to poprvé a naposledy. Čtečka na zádech je to nejhorší co může být. Hledáš problémy tam kde nejsou. Já rád používám to nejlepší co dnes můžu mít.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Ano stalo se jednou a může se to kdykoliv opakovat. Takže raději čtečka na horším místě vzadu, ale bezpečněji a i funkčněji. Já rád používám věci neomezeně co dnes mohu a ne m, že zmizí jack, dioda nebo mě displej ruší a kazí nějaký výřez či kapička. Ne vždy to novější je to nejlepší. To platí nejen u telefonů. 😉

Tomáš
Anonym
Tomáš

Opakovat se to dle Changelogu nemůže. Čti a neplácej něco čemu nerozumíš. Raději díra ve středu displeje než ohyzdné čelo s diodou a obrovská brada.

A koho dneska zajímá jack? To ti je 50, že tohle řešíš v době bezdrátové? :-D

Diody je škoda, ale toť jediná nevýhoda.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Opakovat se to samozřejmě může. A bezdrát je jak kvalitativně horší, tak i nachylnější na rušení. Takže kdo vyžaduje kvalitu, tak ho to zajímá. 🙂

Tomáš
Anonym
Tomáš

Tak znovu, když jsi pomalejší v chápání. Ta chyba byla opravena tak, že už se opakovat nemůže.

Co se týká bezdrátu, tak narazit na rušení je téměř nemožné a kvalitu nepoznáš ty ani já. Bavime-li se o kvalitním poslechu hudby na sluchátkách vyšší hodnoty. Jakýkoliv drát je dnes prehistorie, nesmysl a krok zpět.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Drát je kvalitnější a poznám to samozřejmě. A rušení je a nejen u toho segmentu. To, že ty si se s ním nesetkal neznamená, že není. Co se týče čtečky, teď je chyba opravena do té doby, než někdo opět nalezne jiný způsob. Už jen způsobem snímání a vyhodnocování je to předurčeno ke slabší bezpečnosti a spolehlivosti. Takže asi tak. 😉

tomas
Anonym
tomas

Dufam že 3,5mm jack vratia všetky značky. Snáď si uvedomuju že to je chybný krok