Cena:

Galaxy S III dostane Android 4.1 v srpnu a možná se dočká i model S II

Podle zákulisních informací serveru Sammobile v těchto dnech korejský gigant dokončuje testování nové verze ROM s Androidem 4.1, která by pro model Galaxy S III (recenze) mohla být uvolněna už v průběhu srpna. To je velice pozitivní zpráva a doufejme, že se čekání neprotáhne do dalších měsíců. Samsung se včera také pochlubil, že počet prodaných kusů „estrojky“ překročil hranici deseti milionů a do konce podzimu má korejský lídr v plánu pokořit hranici 20 milionů prodaných kusů.

 

Dále se spekuluje, že by se oficiální aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“ mohl dočkat i starší bratříček Galaxy S II (recenze), což by jistě všem majitelům vykouzlilo úsměv na tváři. A „Jelly Bean“ se prý oficiální cestou dostane i na Samsung Galaxy Note, Galaxy Tab 2.0 či Galaxy Tab 7.7). Dalším překvapením je fakt, že už 15. srpna Samsung představí další model rodiny Galaxy – pravděpodobně půjde o nástupce tabletofonu Note.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.