Domů » Bleskovky » Galaxy Note 8 zřejmě přijde až v osmi barevných variantách

Galaxy Note 8 zřejmě přijde až v osmi barevných variantách

Samsung nabízí své smartphony v několika různých barvách, a to zejména v černé, stříbrné, zlaté a modré. Ale našlapaný model Galaxy Note 8, který spatří světlo světa už 23. srpna, by se mohl prodávat hned v osmi barvách.

Před několika dny se na čínské sociální síti Weibo objevil render, na kterém je vidět budoucí vlajková loď Samsungu v zlaté, černé, stříbrné, fialové, světle modré, tmavě modré, růžové a tyrkysové. A pero S Pen by bylo ve stejném odstínu jako záda telefonu.

Sice je krásná představa, kdyby jihokorejský gigant nabídl tak širokou paletu barev, ale je velice nepravděpodobné, že by všechny barvy byly dostupné i v České republice. Zřejmě se dočkáme pouze standardních barev (zlatá, černá, stříbrná), a možná jedné speciální.

Michaela Brázdilová

2 komentářů

  1. Ten cierny pas vyzera hrozne. Mozno v reale to bude lepsie.

  2. I kdyby nabízeli sebevíc barev pro zadní kryt, nebude mě to zajímat, dokud jediná strana, na kterou se dívám, když používám svůj mobil -totiž přední- zůstává pořád stejně nudně černá… Tohle je přece naprosto k ničemu!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).