Domů » Bleskovky » Galaxy Note 21 bude! Zřejmě bude posledním členem legendární rodiny

Galaxy Note 21 bude! Zřejmě bude posledním členem legendární rodiny

Smartphony řady Samsung Galaxy Note mají své fanoušky, avšak jejich zástup zjevně není dostatečně velký, aby se korejskému výrobci vyplatilo udržovat tuto rodinu zařízení naživu. Z tohoto důvodu chystá na příští rok velké změny – pero S Pen bude přikládat k vybraným smartphonům řady Galaxy S a Z Fold a legendární Galaxy Note postupně zmizí ze světa. Příští rok se tak ale zřejmě nestane.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 013

Příští rok ještě jeden Galaxy Note

Podle korejského serveru ETNews by Samsung chystá pro příští rok ještě jeden smartphone z modelové řady Galaxy Note. Pravděpodobně se nejedná o spekulovaný odlehčený Note 20 Fan Edition, ale o plnohodnotného nástupce letošní řady. Představen by měl být v druhé polovině roku společně s Galaxy Z Fold 3, který se stane vůbec prvním ohebným smartphonem s podporou stylusu.

S Pen bude podporovat i jarní smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra, avšak pouze jako volitelné příslušenství; šachtu na stylus u něj nenajdeme. V minulých dnech již byla zahájena hromadná výroba digitizeru, který je pro podporu stylusu nezbytný, neboť převádí analogový signál do digitální formy. Očekává se, že řada Galaxy S21 bude představena v polovině ledna příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. A bude i Galaxy Note 22, tyhle flámy běží od Galaxy Note 8, ten měl být taky poslední.
  Dnešní svět plný nesmyslných spekulací přiživovaný médii.

 2. No a už je to tady.
  Já to říkal. 🤣
  A tech keců co kolem toho bylo. 🤣
  Představte si, že jste pasáček ovcí Mr. Samsungeon. 😂 Máte 3 ovce na prodej: DVACÍTKU, NOTÍKA a FOLDIKA.
  Obyčejná tuctová dvacítka… Každý druhý nad ní ofrnuje nos, hromada kupců si radši zajde jinam.
  Pak tu je FOLDIK… Tyjo, speciální plemeno… Co ale na tom, když je to ještě malé jehně, a je to spíš ještě takovej chcípáček za moc peněz…
  No a pak je tu NOTÍK… Jedinečná ovce, na kterou se vysloveně klepe pulka trhu, protože takovou ovci nikde jinde neseženou…

  A pasáčka nenápadně nic blbejsiho, než si říct …. Tvl, nemám co žrát, tak zaříznu NOTÍKA. Chuj s ním… :D

  To by musel být degen 🤣🤣🤣

 3. Jen umělé snahy vyvolat vyšší prodeje.

 4. Toľko múdrych sa tu stretlo…

 5. rado@centrum.sk

  Toľko múdrych sa tu stretlo…

 6. Nevím Nevím...

  Jestli bude stát za koupi nebo ne, bude stát na tom, co na něm půjde „vidět“ víc, tedy jestli to, že bude poslední, nebo to, že bude jen odcházející…
  No, jsem zvědav v jakou podobu za rok – dva, zmutuje eSková rodinka. Kdy jestli bude všem dnům konec nebo ne, bude jasné až z toho, kolik z Note, si řada eS vezme.
  U aut je tomu v ne tak již krátké době, že se přechází na výrobu modulárních platforem, které jsou schopny jako základ posloužit většímu spektru typů vozidel, než tomu bylo kdysi.

 7. Jestli Pen bude jen přiložený a ne vložený, tak si to určitě nepořídím. Už teď si drbu hlavu, že jsem šel do 20cítky, ta čtečka je fakt k zlosti – pomalá a nepřesná.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).