Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 20 se údajně dočká své fanouškovské edice

Samsung Galaxy Note 20 se údajně dočká své fanouškovské edice

Samsung nás na začátku letošního roku překvapil smartphony Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite, což jsou mírně ořezané vlajkové lodě z loňského roku za nižší cenu. Podobnou strategii zřejmě hodlá korejský gigant aplikovat i u současných vlajek, byť s mírnou odlišností – nelichotivý přídomek Lite nahradí přídomkem Fan Edition. Jarní modelová řada Galaxy S20 se již své fanouškovské edice dočkala, nyní je čas na odlehčený Galaxy Note 20.

galaxy note fe

Galaxy Note 20 Fan Edition v přípravě?

Příchod Galaxy Note 20 Fan Edition naznačují přímo stránky Samsungu, konkrétně jejich brazilská mutace. Ta kromě názvu telefonu prozrazuje i úhlopříčku displeje, která má být 6,5“. Stejně velký panel má i Galaxy S20 FE, tudíž lze očekávat příchod podobného zařízení dovybaveného šachtou na stylus. Pokud Samsung naváže na cenotvorbu Galaxy S20 FE, mohl by se chystaný Note stát poměrně zajímavou volbou pro ty, kdo nechtějí za aktuální Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra utrácet tolik peněz.

800 600 GalaxyNote20Ultra

Podle posledních informací z Jižní Koreje není řada Galaxy Note 20 příliš velkou trefou do černého; Samsung údajně plánoval v říjnu vyrobit 900 tisíc kusů, avšak kvůli slabší poptávce nakonec snížil výrobu na 600 tisíc. Slabé prodeje prý zaznamenává především základní Galaxy Note 20, model Ultra je na tom o něco lépe. Případná fanouškovská edice by mohla prodeje celé řady oživit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. marastudna 50

    Podle posledních informací se řada zvláště Note 20 moc neprodává,což je do jisté míry zklamání,nicméně těch obměn nebylo zas až tak významných,aby to případné zákazníky naladilo.Je možné,že to tato fandovská Edice trochu změní,ale moc tomu nevěřím a po pravdě řečeno i tento Stylus asi narazil na pomyslný strop,i když je to originál.Každopádně Přeji úspěch i když!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).