Domů » Bleskovky » Galaxy Fold 2 nakonec řadě Note do zelí nepoleze. Místo stylusu zaujme barvami

Galaxy Fold 2 nakonec řadě Note do zelí nepoleze. Místo stylusu zaujme barvami

Smartphony Samsung Galaxy S20 se prodávají teprve chvíli, avšak už nyní se spekuluje o podzimních vlajkových modelech. Podle tradic z minulých let se zřejmě dočkáme nových telefonů řady Galaxy Note, které navíc doplní druhá generace ohebného smartphonu Galaxy Fold.

galaxy fold 2 6

Galaxy Fold 2: bez stylusu, zato v nových barvách

Nějakou dobu se spekulovalo, že by Galaxy Fold mohl být dovybaven stylusem S-Pen, čímž by řadě Galaxy Note tak trochu lezl do zelí, avšak před nedávnem tyto domněnky nepřímo dementoval server SamMobile. Ve stejném duchu nyní hovoří i informátor Speepy Kuma, který ještě přidává další informace.

Galaxy Fold 2 se prý bude pyšnit větším externím displejem a novými barvami Martian Green a Astro Blue. Telefon má vážit 229 gramů, což je zhruba o 15 procent méně než váží první generace. Představení očekáváme někdy na konci letních prázdnin, byť kvůli pandemii COVID-19 může dojít ke zdržení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.