Domů » Články » Freeware JAVA emulátor pro PocketPC

Freeware JAVA emulátor pro PocketPC

Mysaifu JVM 0.1.9Pokud hledáte spolehlivý emulátor Javy pro PocketPC, určitě vyzkoušejte Mysaifu JVM. Je to Freeware emulátor prostředí Java (Virtual Machine), který je šířený zdarma pod GPL licencí. Program dokáže plně emulovat standardní prostředí Javy.

Program se aktuálně nachází ve vývojové verzi 0.1.9 a neustále se tak objevují nové, stabilnější verze. Mysaifu si můžete stáhnout z oficiálních stránek programu, kde také naleznete návod, jak s aplikací pracovat.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. ano, máš pravdu, web je japonský, ale většina je psaná anglicky a slovíčko DOWNLOAD si přeloží každý, ne?

  2. Web je normálně v angličtině, čínsky se tam sice občas něco objeví, ale 90% textu je anglicky, tak to snad není takový problém.

  3. Ještě doplnění – podívej se na datum publikování článku, dnes už jsou k dispozici i další jiná řešení, mrkni třeba tady [odkaz] (Esmertec Java, jBed JAVA, Delta MIDP 2.0… je toho celkem dost).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).