Domů » Články » Freeware JAVA emulátor pro PocketPC

Freeware JAVA emulátor pro PocketPC

Mysaifu JVM 0.1.9Pokud hledáte spolehlivý emulátor Javy pro PocketPC, určitě vyzkoušejte Mysaifu JVM. Je to Freeware emulátor prostředí Java (Virtual Machine), který je šířený zdarma pod GPL licencí. Program dokáže plně emulovat standardní prostředí Javy.

Program se aktuálně nachází ve vývojové verzi 0.1.9 a neustále se tak objevují nové, stabilnější verze. Mysaifu si můžete stáhnout z oficiálních stránek programu, kde také naleznete návod, jak s aplikací pracovat.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. phallus (neregistrovaný)

    ano, máš pravdu, web je japonský, ale většina je psaná anglicky a slovíčko DOWNLOAD si přeloží každý, ne?

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Web je normálně v angličtině, čínsky se tam sice občas něco objeví, ale 90% textu je anglicky, tak to snad není takový problém.

  3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Ještě doplnění – podívej se na datum publikování článku, dnes už jsou k dispozici i další jiná řešení, mrkni třeba tady http://forum.xda-developers.com/search.php?searchid=13800149 (Esmertec Java, jBed JAVA, Delta MIDP 2.0… je toho celkem dost).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *