Foťte jako profík! Oblíbená aplikace Expert RAW zamíří na další Samsungy. Je mezi nimi i ten váš?

Galaxy S22 Ultra 37

Samsung před nedávnem vydal fotoaplikaci Expert RAW, která je určena nadšeným fotografům, co chtějí od svého telefonu víc než jen mačkat spoušť na automatiku. V tuto chvíli je aplikace dostupná pouze na vlajkových modelech Galaxy S21 Ultra a S22 Ultra, to se ale již brzy změní.

Expert RAW poběží na vlajkových modelech z posledních dvou let

Samsung před nedávnem potvrdil, že se aplikace Expert RAW dostane i na další modely značky, informátor Ice Universe nyní zveřejnil přibližný harmonogram. Jako první by se měla podpory dočkat kompletní řada Galaxy S22, tedy nikoliv pouze vrcholový model Ultra. Stát se tak má ještě tento měsíc, pravděpodobně 25. února, kdy má být dle předchozích zpráv dokončena finální verze aplikace.

V březnu by podporu měl dostat Galaxy S21 Ultra, v dubnu by se pak měl přidat ohebný Galaxy Z Fold 3. Ještě do poloviny letošního roku by pak chtěl aplikaci zpřístupnit i pro dva roky staré vlajkové modely Galaxy S20 Ultra, Note 20 Ultra a Z Fold 2.Samsung Galaxy S21 Ultra 5G camera nahledNepřehlédněte

Aplikace Expert RAW pro Samsung Galaxy S21 Ultra potěší profesionální fotografy

Aplikace tak zjevně bude stále exkluzivní pouze pro vlajkové modely značky, byť je potěšující, že Samsung nemyslí pouze na majitele aktuálních modelů.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku