Sledujte nás na YouTube

Fotografie údajné podoby balení levnějšího iPhone 5C

Jak se blíží desáté září, den kdy má dojít k představení nových iPhonů, stále se objevuje více fotografií, které se vydávají za autentické vyobrazení dalších generací jablečných telefonů. V neděli se objevily obrázky, na kterých se údajně nachází prodejní balení levnějšího iPhone 5C. Balení odpovídá i starším unikům z konce července.

   

Jejich pravost nelze ověřit a kvalita fotografií je nižší, ale nalezneme na nich prvky podporující jejich legitimitu. Barva tapety odpovídá barvě telefonu, podobně jako u iPodu nano. K těmto obrázkům se přidávají další, které ukazují manuál a způsob vyndání SIM karty. Vidíme na nich iPhone 5C, který má černou přední i zadní stranu a také tím odpovídá předchozím únikům. K představení levnějšího iPhonu 5C dojde už za osm dní a spolu s ním je očekáván i vybavenější model iPhone 5S, který nově nabídne zlatou barevnou variantu. Zahájení prodeje obou modelů se odhaduje na 20. září.

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *