Domů » Bleskovky » Fotografie údajné podoby balení levnějšího iPhone 5C

Fotografie údajné podoby balení levnějšího iPhone 5C

Jak se blíží desáté září, den kdy má dojít k představení nových iPhonů, stále se objevuje více fotografií, které se vydávají za autentické vyobrazení dalších generací jablečných telefonů. V neděli se objevily obrázky, na kterých se údajně nachází prodejní balení levnějšího iPhone 5C. Balení odpovídá i starším unikům z konce července.

   

Jejich pravost nelze ověřit a kvalita fotografií je nižší, ale nalezneme na nich prvky podporující jejich legitimitu. Barva tapety odpovídá barvě telefonu, podobně jako u iPodu nano. K těmto obrázkům se přidávají další, které ukazují manuál a způsob vyndání SIM karty. Vidíme na nich iPhone 5C, který má černou přední i zadní stranu a také tím odpovídá předchozím únikům. K představení levnějšího iPhonu 5C dojde už za osm dní a spolu s ním je očekáván i vybavenější model iPhone 5S, který nově nabídne zlatou barevnou variantu. Zahájení prodeje obou modelů se odhaduje na 20. září.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).