Sledujte nás na YouTube

Fotografie HTC Universal, Wizard, Galaxy a Tornado

fotkyhtcFrancouzský server MobiGeeks uveřejnil nedávno podrobnější fotografie nových zařízení společnosti HTC, konkrétně typů Universal, Wizard, Galaxy a Tornado (známé jako Qtek 8300 a 8310). O těchto přístroj jste si již mohli přečíst na SmartManii, přiblížím pouze předposlední zmiňovaný.

HTC Galaxy bude první firemní komunikátor s integrovaným GPS přijímačem. V dnešní době se jedná již o třetí zařízení kombinující výhody kapesního počítače, telefonu a GPS přijímače. Specifikace není nijak špičková, procesor s frekvencí 300MHz doplňuje 64MB ROM a 32MB RAM. Systémem bude Windows Mobile 5, který se postará o zobrazování na 2,8″ TFT displej s QVGA rozlišením. Hlavní konkurenci tvoří HP iPAQ 6515 a připravovaný Mitac Mio A701.

Článek s fotografiemi naleznete zde

Aleš Lalík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *