Domů » Články » Fotografie HTC Universal, Wizard, Galaxy a Tornado

Fotografie HTC Universal, Wizard, Galaxy a Tornado

fotkyhtcFrancouzský server MobiGeeks uveřejnil nedávno podrobnější fotografie nových zařízení společnosti HTC, konkrétně typů Universal, Wizard, Galaxy a Tornado (známé jako Qtek 8300 a 8310). O těchto přístroj jste si již mohli přečíst na SmartManii, přiblížím pouze předposlední zmiňovaný.


HTC Galaxy bude první firemní komunikátor s integrovaným GPS přijímačem. V dnešní době se jedná již o třetí zařízení kombinující výhody kapesního počítače, telefonu a GPS přijímače. Specifikace není nijak špičková, procesor s frekvencí 300MHz doplňuje 64MB ROM a 32MB RAM. Systémem bude Windows Mobile 5, který se postará o zobrazování na 2,8″ TFT displej s QVGA rozlišením. Hlavní konkurenci tvoří HP iPAQ 6515 a připravovaný Mitac Mio A701.

Článek s fotografiemi naleznete zde

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Aleš Lalík

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *