Fotbalový simulátor PES 2012 dorazil na Windows Phone

Pro všechny příznivce kvalitního fotbalu máme dobrou zprávu, ve Windows Phone Marketplace se konečně objevil Pro Evolution Soccer 2012 s podporou Xbox Live. Těšit se můžete na parádní grafiku a realistický režim hraní. Hra má oficiálně licencované ligy UEFA Champions League a UEFA Europa League včetně kompletních soupisek všech teamů. Pokud se vám bude při hraní dařit, můžete postupně odemykat různé achievementy a srovnávat své skóre s ostatními hráči online.

  

Plná verze tohoto skvělého fotbalového simulátoru pro Windows Phone stojí 104 Kč, k dispozici je ale i trial verze, kterou určitě doporučujeme vyzkoušet. Upozorňujeme, že hra je skutečně velice realistická a zejména začínající uživatelé mohou mít při prvním seznamování drobné problémy.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Tuhle hru si už nikdy osobně nekoupím- udělal jsem to jednou, PES 2011, pak ji Konami stáhlo z MP, a po hard resetu ji už legálně nemohu instalovat. Berte to jako upozornění pro případné zájemce.

  2. grafic (neregistrovaný)

    Já koupil 2012ku, oproti verzi z Androidu mi chybí Challenge v kopání přímáků… a to bylo jediný co mě v celý hře bavilo. Hrát sezónu je na dlouho, ale ty přímáky, ty byly supr!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *