Sledujte nás na YouTube

Fotbalový simulátor PES 2012 dorazil na Windows Phone

Pro všechny příznivce kvalitního fotbalu máme dobrou zprávu, ve Windows Phone Marketplace se konečně objevil Pro Evolution Soccer 2012 s podporou Xbox Live. Těšit se můžete na parádní grafiku a realistický režim hraní. Hra má oficiálně licencované ligy UEFA Champions League a UEFA Europa League včetně kompletních soupisek všech teamů. Pokud se vám bude při hraní dařit, můžete postupně odemykat různé achievementy a srovnávat své skóre s ostatními hráči online.

  

Plná verze tohoto skvělého fotbalového simulátoru pro Windows Phone stojí 104 Kč, k dispozici je ale i trial verze, kterou určitě doporučujeme vyzkoušet. Upozorňujeme, že hra je skutečně velice realistická a zejména začínající uživatelé mohou mít při prvním seznamování drobné problémy.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Tuhle hru si už nikdy osobně nekoupím- udělal jsem to jednou, PES 2011, pak ji Konami stáhlo z MP, a po hard resetu ji už legálně nemohu instalovat. Berte to jako upozornění pro případné zájemce.

  2. grafic (neregistrovaný)

    Já koupil 2012ku, oproti verzi z Androidu mi chybí Challenge v kopání přímáků… a to bylo jediný co mě v celý hře bavilo. Hrát sezónu je na dlouho, ale ty přímáky, ty byly supr!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *