Fossil Gen 6 Hybrid: mechanické ručičky, displej a krystaly z Česka

Fossil Gen 6 Hybrid Stella

Fossil přichází na trh s novými hodinkami Gen 6 Hybrid. Jak již název napovídá, můžete se těšit nejen na chytré funkce, ale i na standardní zobrazování času mechanickými ručičkami.

0627 Gen6Hybrid LM Hero3 fossil

Fossil Gen 6 Hybrid přichází na trh ve dvou provedeních – Machine a Stella. První je určené spíše na pánské ruce, a to jak velikostí (průměr 45 mm, šířka řemínku 24 mm), tak barvami (černá, šedá a stříbrná). To druhé má průměr 40,5 mm a šířku řemínku 18 mm a seženete jej v růžovo-zlaté a stříbrné. Tento dámský model rovněž existuje v několika variantách, které mají lunetu ručně osázenou 150 krystaly z Česka.

0627 Gen6Hybrid LM Hero4 Desktop

Hodinky disponují monochromatickým displejem, který je „utopen“ pod mechanickými ručičkami. Na displej si lze promítnout různé komplikace, povětšinou kruhového tvaru, jak bývá zvykem. Zde však máte přeci jen více funkcí – hodinky vám změří tep či nasycení krve kyslíkem, spočítají kroky a vyhodnotí spánek i sportovní aktivity. Díky úspornému displeji se navíc můžete radovat z výdrže, která činí až 7, respektive 14 dní (menší vs. větší model) na jedno nabití.

0627 Gen6Hybrid LM Hero2 fossil woman

Novinku představuje integrovaný mikrofon, díky kterému lze vybrané funkce ovládat hlasem, a to za pomocí hlasové asistentky Amazon Alexa. Ovládání je možné i pomocí bočních tlačítek a otočné korunky, popřípadě ze spárované aplikace. Ta byla kompletně přepracována a kromě Gen 6 Hybrid pracuje i se staršími modely Fossil. Uvnitř tepe procesor Intel Atom doplněný o 16 MB RAM.

fossil 5

Cena a dostupnost

Fossil Gen 6 Hybrid jdou do prodeje již dnes. Cena v USA je v závislosti na zvolené velikosti stanovena na 229 nebo 249 dolarů (asi 6 500 nebo 7 000 korun).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku