Sledujte nás na YouTube

Fólie PureTek: Extrémní ochrana a originální balení (video)

Společnost PureGear před nedávnem uvedla na trh zbrusu novou řadu ochranných fólií PureTek, které mají zaručit vysokou odolnost vůči poškrábání, protržení či jinému znehodnocení a ve výsledku tak velmi dobře ochránit samotný displej zařízení. Bohužel pro nás, firma zatím fólie neposílá mimo USA, ale to by se mělo v nadcházejícím období změnit.

Na prezentačním videu si můžete prohlédnout několik testů, které napovídají, že toho tahle fólie zvládne opravdu hodně. Originálně vypadá také samotný obsah balení, jehož součástí je speciální vanička na telefon a roller. Zařízení stačí do připraveného prostoru položit a rollerem následně nanést fólii. V současné době je tento speciální kit dostupný pro iPhone 4/4S/5, HTC One S a One V, Samsung Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy Nexus či Nokii Lumia 900.

Michal Javůrek

12 komentářů

 1. kome (neregistrovaný)

  Konecne nekdo myslel i na aplikaci a ne jen na to jak tu folii orezat :)

 2. bkf1 (neregistrovaný)

  parada :)

 3. uni (neregistrovaný)

  Ale to je velice zajímavé.

  Zrovna jsem si říkal, škoda že si furt platím za vaničku a hle na hlavní stránce:

  “Looking for Refills? Click Here” – myslí na vše:-)

  • fero (neregistrovaný)

   Tady jsem asi trošku zaspál, ono už někde byla také vanička? To vidím poprvé na tomto videu a je to geniální. Mě tam vždy zůstali smítka :(

  • uni (neregistrovaný)

   Tak pro některé ještě jednou. Věc stojí 25 doláčů. Koupíš si vaničku, fólii, aplikátor. Teď, poděláš fólii, seš s ní spokojenej, ale, proč kupovat znovu vaničku, fólii, aplikátor. Ona ti stačí asi jen fólie a hle, nastupuje “Refils” ;-)

 4. zpev (neregistrovaný)

  Tak jsem si na Samsunga S III objednal vypadá to jako jednoduché aplikování. Tak uvidíme :).

 5. jooky (neregistrovaný)

  Da sa aj objdnat :D [odkaz]

 6. zpev (neregistrovaný)

  Přeně tak objednáno na eBay..cena 619,- i s dopravou…

 7. zpev (neregistrovaný)

  Rychlé doručení! Výsledek perfektní super rychlost nalepení. Prostě nádhera pracovat s touto fólíí ve vaničce :))

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *