Domů » Bleskovky » Fólie PureTek: Extrémní ochrana a originální balení (video)

Fólie PureTek: Extrémní ochrana a originální balení (video)

Společnost PureGear před nedávnem uvedla na trh zbrusu novou řadu ochranných fólií PureTek, které mají zaručit vysokou odolnost vůči poškrábání, protržení či jinému znehodnocení a ve výsledku tak velmi dobře ochránit samotný displej zařízení. Bohužel pro nás, firma zatím fólie neposílá mimo USA, ale to by se mělo v nadcházejícím období změnit.

Na prezentačním videu si můžete prohlédnout několik testů, které napovídají, že toho tahle fólie zvládne opravdu hodně. Originálně vypadá také samotný obsah balení, jehož součástí je speciální vanička na telefon a roller. Zařízení stačí do připraveného prostoru položit a rollerem následně nanést fólii. V současné době je tento speciální kit dostupný pro iPhone 4/4S/5, HTC One S a One V, Samsung Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy Nexus či Nokii Lumia 900.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

 1. Konecne nekdo myslel i na aplikaci a ne jen na to jak tu folii orezat :)

 2. Ale to je velice zajímavé.

  Zrovna jsem si říkal, škoda že si furt platím za vaničku a hle na hlavní stránce:

  „Looking for Refills? Click Here“ – myslí na vše:-)

  • fero (neregistrovaný)

   Tady jsem asi trošku zaspál, ono už někde byla také vanička? To vidím poprvé na tomto videu a je to geniální. Mě tam vždy zůstali smítka :(

  • Tak pro některé ještě jednou. Věc stojí 25 doláčů. Koupíš si vaničku, fólii, aplikátor. Teď, poděláš fólii, seš s ní spokojenej, ale, proč kupovat znovu vaničku, fólii, aplikátor. Ona ti stačí asi jen fólie a hle, nastupuje „Refils“ ;-)

 3. Tak jsem si na Samsunga S III objednal vypadá to jako jednoduché aplikování. Tak uvidíme :).

  • Hlavně napiš poznatky, taky po ní pokukuji. Tedy je již možné objednání do ČR?

 4. jooky (neregistrovaný)

  Da sa aj objdnat :D [odkaz]

 5. Přeně tak objednáno na eBay..cena 619,- i s dopravou…

 6. Rychlé doručení! Výsledek perfektní super rychlost nalepení. Prostě nádhera pracovat s touto fólíí ve vaničce :))

  • ACEMajky (neregistrovaný)

   Skoda ty ceny, vyrobce k nam nezasila a na e-bay sem nasel sadu za 25& + 10& poslani, cili u nas + DPH a procleni, coz je pro postu dalsi 100,-Kc…

  • ACEMajky (neregistrovaný)

   &=$

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).