Fling Fighters: akční hra s originální grafikou a českým rukopisem

České vývojářské studio Craneballs právě vydalo zbrusu novou hru Fling Fighters, ve které se tváří v tvář utkávají povědomí hrdinové ze světa her i filmů. Jak už název trochu napovídá, hrdinové po sobě házejí své zbraně, což v tomhle případě znamená saxofon, skateboard nebo DiCapriova Oskara. Každý ze 40 hrdinů má svou vlastní vrhací zbraň.

Souboje se odehrávají na celkem pěti ostrovech, které máte za úkol dobýt a ubránit. K dobytí musíte porazit několik protivníků a k bránění pak zvolíte jednoho z vašich hrdinů, kterému můžete pomoct obrannými kartami jako je klec, vybuchující barely, miny či elektrické pasti.

Hrdinové jsou zde prezentování ve formě sběratelských kartiček, takže se dají postupně vylepšovat. K tomu dost napomáhají truhly s odměnami, které se dají odemykat speciálními klíči. Ty nejlepší truhly se navíc dají získat při soubojích s hlavními bossy, kde hráči soutěží o nejlepší skóre.

Ovládání je přívětivé a jednoduché, ta pravá výzva přichází, když se snažíte trefit protihráče. Ten je neustále v pohybu a vyhýbá se vašim dobře mířeným ranám. Naštěstí má každý hrdina svá zabijácká komba, která na cestě za vítězstvím dost pomůžou.

Fling Fighters
Cena: zdarma
‎Fling Fighters
Cena: zdarma+

Základní verze hry je k dispozici zdarma pro Android a iOS, a abychom vám ušetřili čas při psaní komentářů v diskuzích, tak ne, pro mobilní Windows ke stažení opravdu nebude :-). Titul obsahuje dodatečné nákupy, které vás odprostí od nutnosti delšího čekání při procházení celou hrou. Vzhledem k tomu, že se aktuálně nachází v testovacím provozu, budou vývojáři rádi za případnou zpětnou vazbu a hlášení chyb.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku