Fitbit potají představil nové náramky, koupit si je ale nemůžete

Fitbit, americká společnost zaměřující se na nositelnou fitness elektroniku, v tichosti představila dvojici nových náramků – Inspire a Inspire HR. Oba si v rámci své odolnosti poradí s plaváním, sledují počet ušlých kroků, kvalitu spánku nebo vás pomocí dotykového displeje upozorní na notifikaci nebo splněný cíl. Na jedno nabití vydrží až 5 dní, což sice není mnoho, ale na pokrytí pracovního týdne to stačí. Proč zdůrazňuji pracovní týden? Jednoduše proto, že si představené novinky na vlastní pěst nekoupíte.

blank

Fitbit Inspire a Inspire HR, který se oproti klasické verzi liší pouze monitorem srdečního tepu, můžete získat pouze v rámci programu Fitbit Health Solutions, což je speciální zdravotní, fitness a wellness plán vytvořený pro korporátní sféru. Zkrátka pokud pracujete ve větším korporátu, který chce nabídnout svým zaměstnancům nějaký zajímavý benefit a přitom myslí na jejich zdraví, pak máte šanci si novinky osahat. My ostatní se musíme spokojit s běžně dostupnými Fitbit náramky, jako jsou Alta HR a Charge 3.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku