Domů » Články » Finální verze portu hry Wolfenstein 3D pro PPC

Finální verze portu hry Wolfenstein 3D pro PPC

Wolfenstein 3D PPC PortNa webu PocketInstanity se včera objevil ke stažení nový port Wolfensteina 3D, konečně ve finální verzi 1.0. Je samozřejmě distribuován jako freeware, aby jste si hru mohli zahrát, potřebujete původní soubory Wolfa z PC verze (port funguje jak s demo, tak i plnou verzí hry).

Port funguje také se hrou Spear of Destiny, která je postavena na hře Wolfenstein 3D. Během hraní si vychutnáte všechny doprovodné zvuky, které znáte z PC verze a hudba také nechybí. Určitě potěší, že je hru možné ovládat stylusem (freelook) a třešničkou na dortu je pak podpora OS Windows Mobile 5.0 a VGA displejů.

Port se Shareware verzí Wolfa stahujte v naší Download sekci.

Další screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Jak už bylo zvykem na kdysi dávno a na starých mašinách- tohle je, byla a vždy bude klasika, bez které se nedá žít Naprosto dokonalý port, i když vytknul bych šedý pásek s obrázky zbraní, který slouží i k ovládání- display mohl být o ten kousek vyšší. Krapet mi skřípalo i přenastavení ovládání, resp. změnit to šlo, ale změnit změnu zpátky už ne. I tak vřele doporučuji, stojí to za TO! ratatatata…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *