Domů » Články » Finální verze portu hry Wolfenstein 3D pro PPC

Finální verze portu hry Wolfenstein 3D pro PPC

Wolfenstein 3D PPC PortNa webu PocketInstanity se včera objevil ke stažení nový port Wolfensteina 3D, konečně ve finální verzi 1.0. Je samozřejmě distribuován jako freeware, aby jste si hru mohli zahrát, potřebujete původní soubory Wolfa z PC verze (port funguje jak s demo, tak i plnou verzí hry).

Port funguje také se hrou Spear of Destiny, která je postavena na hře Wolfenstein 3D. Během hraní si vychutnáte všechny doprovodné zvuky, které znáte z PC verze a hudba také nechybí. Určitě potěší, že je hru možné ovládat stylusem (freelook) a třešničkou na dortu je pak podpora OS Windows Mobile 5.0 a VGA displejů.

Port se Shareware verzí Wolfa stahujte v naší Download sekci.

Další screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Jak už bylo zvykem na kdysi dávno a na starých mašinách- tohle je, byla a vždy bude klasika, bez které se nedá žít Naprosto dokonalý port, i když vytknul bych šedý pásek s obrázky zbraní, který slouží i k ovládání- display mohl být o ten kousek vyšší. Krapet mi skřípalo i přenastavení ovládání, resp. změnit to šlo, ale změnit změnu zpátky už ne. I tak vřele doporučuji, stojí to za TO! ratatatata…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).