Domů » Články » Finální podoba Smartphone a PocketPC katalogu

Finální podoba Smartphone a PocketPC katalogu

Nová podoba kataloguDnešním dnem dovršily práce na nové podobě našeho nedávno představeného katalogu smartphonů. Při dolaďování jsme se inspirovali vašimi nápady a připomínkami, proto v nové verzi katalogu například naleznete zařízení pod názvy přímo od HTC a jejich „distribuční“ názvy jsou pak doplněny v detailním rozpisu daného zařízení.

Funkčně byl katalog zjednodušen a byly mu odebrány možnosti komentovat a hodnotit položky, protože to u katalogu považuji za zcela zbytečné. Důležité je, aby byl katalog přehledný a snadno jste se v něm orientovali.

Nyní se začneme věnovat katalogu PocketPC (nejprve Phone edition), avšak i nadále uvítáme jakékoliv připomínky k současné podobě katalogu.

Do nového katalogu se dostanete odkazem v hlavním menu případně z tohoto odkazu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Myslím si, že snad na SmartManii můžeme psát o čem chceme (co se samozřejmě týká WM) a bleskovek o katalogu bude tolik, kolik uznáme za vhodné…
    Obrázek už je změněný ale jen z toho důvodu, že kolega Radek Mikudík dnes psal bleskovku právě na HTC Muse a tak použil obrázek tam – ale opět stejná myšlenka, obrázky si snad můžeme používat jaké uznáme za vhodné a ne jaké nám diktuješ ty Jakube…

  2. Jiří Hálek

    Mily Jakube, jestli se ti SmartMania nelibi, neni nic jednoduzsiho nez si najit nakou jinou stranku o WM. Jinde mozna tvoje poznamky uvitaji, ale me osobne se rozhodne nelibi. Kritizovat neci praci aniz by si prinesl lepsi reseni, to je velmi, velmi ubohe. Jiří Hrma je adminem tehle stranek a jestli ma nekdo rozhodovat co tu bude, tak je to prave on.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).