Domů » Bleskovky » Fanouškovské rendery tabletu od Nokie: Finové by se mohli inspirovat

Fanouškovské rendery tabletu od Nokie: Finové by se mohli inspirovat

V internetových diskuzích už se nějaký čas hojně spekuluje o tom, kdy a zda vůbec Nokia představí tablet s operačním systémem Windows 8 nebo RT. Někteří fanoušci finského výrobce už zřejmě čekání nevydrželi a vytvořili video s vlastními rendery toho, jak by podle nich mohl nový tablet Nokie vypadat.

Uvedený koncept má označení Nokia 1002 a jeho výbava má obsahovat 7,5“ displej s podivným rozlišením 1800 x 900 pixelů, čtyřjádrový procesor s taktem 1,8 GHz, zadní 8Mpx fotoaparát a přední 3,2Mpx kamerku pro videohovory. Celé zařízení má pohánět akumulátor s překvapivě nízkou kapacitou 1800 mAh. Tablet má mít prohnutou konstrukci, aby lépe seděl v ruce, a také proto, aby při pádu nedošlo k poškození displeje. Zařízení rozhodně vypadá zajímavě, ale parametry jsou zatím na míle vzdálené realitě.

Zdroj: ProductShowroom, via WPCentral

Miroslav Havlíček

5 komentářů

 1. 1800? sranda?

 2. Vyzerá to určite originálne a zaujímavo, ale keďže je to len fanúšikovský koncept, nepredpokladám, že tak bude vyzerať aj v skutočnosti.

 3. Johny (neregistrovaný)

  No jestli je to tablet, proc to ma tak velky otvor na… na co to vlastne je? U telefonu by to bylo microusb, ale v tehle velikosti… Taky jack na sluchátka vypadá spíš jak na připojení čerpací hadice a otvor na simkartu minimálně na platební kartu? Opravdu zajímavý koncept

 4. Lister0 (neregistrovaný)

  To musíte dát vědět o každém hloupém renderu? Tento navíc vypadá totálně amatérsky nejen kvalitou videa, ale i těmi pohledy, kterými je produkt prezentovaný. Vždyť to vypadá otřesně, jakoby se mu nepovedla nějaká deformace. Tohle má mít 7,5 palce? Proč tomu v posledním slidu říká Phone? V tomtéž slidu (1:15) úplně nesmyslně vypadá čočka s bleskem…je to moc velké a opět divně roztažené. Nechci tu být za hnidopicha, ale tohle se fakt nepovedlo.

 5. fore (neregistrovaný)

  Boha , vzdyt je to uplne amatersky , je to jen roztazena a ohnuta lumia :D A ten chytrak co to vymyslel asi moc nepremyslel nad baterkou , resp. je absolutne mimo …. jak dlouho by to asi vydrzelo ? 2 hodiny !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).