Domů » Články » Eten M600 – další PPC Phone Edition s Wi-fi

Eten M600 – další PPC Phone Edition s Wi-fi

Na světový trh bude ještě během září uvedeno další zařízení s integrovaným Wi-Fi. Po modelech HTC Universal a Wizard se tentokrát  nejedná o zařízení koncernu HTC, přesto vypadá Eten M600 jako velmi zajímavý přistroj. Jeho největší předností, v porovnání s jeho předchůdcem M500, bude jistě OS Windows Mobile 5.0 a již zmíněný integrovaný Wi-fi přijímač.

Zdá se, že zatímco byl Eten M500 konkurentem pro MDA Compact, jeho nástupce se pokusí obstát před MDA Pro a MDA IV (HTC Wizard), tedy velmi silnými soupeři. V našich končinách se však s tímto zařízením s největší pravděpodobností nesetkáme, jelikož distributorem bude skandinávský Qtek.

Technické specifikace:
Systém: Windows Mobile 5.0
Síť: Quad-Band GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz
Data: USB,  Bluetooth 1.2, Wi-Fi 802.11b
Procesor: Samsung 2440 400Mhz (pro Skype dostačující)
Paměť: 128 MB  ROM, 64 MB RAM
Displej: 2,8″ TFT LCD, zobrazí až 65 tisíc barevných odstínů, rozlišení QVGA (240 x 320)
Digitální fotoaparát: SXGA 1.3 megapixel s bleskem a nočním režimem, 4x digitální zoom
Rozšiřitelnost: SD/SDIO/MMC  slot
Rozměry a hmotnost: 111.7 mm x 60,7 mm x 22 mm,  165 g
Další: jack 2.5 mm

Zdroj: msMobiles

Radek Mikudík

7 komentářů

 1. Nesetkame????????Ak je distributorom Qtek tak na Slovensku asi ano…Qtek je v ponuke v T-Mobilu v podobe Qteku 9090 a 2020.Tak snad aj toto dorazi k nam.Aj ked skor typujem na MDAc II.

 2. A pokial viem tak Eten 500 sa predava aj u vas….

 3. Radek Mikudík

  Psal jsem, že s největší pravděpodobností se s ním nesetkáme! Mohu se mýlit, samozřejmě. Pokud já vím, tak Eten M500 zde k dostání není, nebyl a nebude.

 4. [odkaz] Skuste si najprv prejst internet a potom…..Ale inak ste jajn stranka a pozriem si vas stale akonahle pridem na internet….drzim palec a vela piste a tak si udrzite sledovanost..Napriklad [odkaz] je o nicom pretoze tam nic neaktualizuju.takze vela zdaru

 5. Díky za upozornění, je těžké mít přehled úplně o všem
  Jinak ETEN M500 se u nás prodává i pod názvem Typhoon MyGuide M 500 (viz např. [odkaz]), jejichž rozdíl je samozřejmě kromě názvu taky v přítomnosti Bluetooth GPS a sluchátka u Typhoonu.
  Samazřejmě taky dík za pochvalu

 6. Pochvala je zasluzena… Ja tiez nemam prehlad vo vsetkom a prave vasa stranka mi ulahcuje vnimat vsetko co sa deje okolo smartphonov…

 7. Radek Mikudík

  takže jsem se mýlil. Alešův odkaz dokazuje, že Eten M500 se zde opravdu koupit dá

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).