TOPlist

Epic Games rozdává hry zdarma. Těšit se mohou dobrodruhové i fanoušci strategií

rise of industry
  • Obchod s digitálními kopiemi Epic Games Store rozdává další hry zdarma
  • Tentokrát jde o nezávislou budovatelskou strategii Rise of Industry
  • Příští týden bude k dispozici dobrodružná adventura Call of the Sea

Epic Games rozdává hry zdarma. Tentokrát však nejde o žádné velké hity, nýbrž o neméně zajímavé indie hry. Ode dneška až do 9. března je k dispozici strategie Rise of Industry. V té se stanete podnikatelem z 30. let 20. století a budete budovat průmyslové impérium, stavět továrny a dohlížet na přesun materiálu a produkci zboží.

Hru vyvíjí španělské studio Dapper Penguin a oficiálně vyšla již v květnu 2019. Kromě nápaditého provedení budovatelské strategie zaujme také roztomilou grafickou stylizací. Titul je dostupný výhradně pro Windows a Mac. Pokud vás bude bavit, můžete si za 210 korun dopřát také rozšíření 2130, ve kterém budete stavět impérium v budoucnosti.

Za týden dorazí na Epic Games Store další hra zdarma, a sice příběhová adventura Call of the Sea. Ta se odehrává také ve 30. letech 20. století, ale v jižním Pacifiku. V kůži cestovatelky Norah budete hledat svého ztraceného manžela. Grafická stránka vypadá výborně a titul si drží velmi příznivé hodnocení (78 Metascore na Metacritic). Call of the Sea bude zdarma od 9. do 16. března.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku