Domů » Bleskovky » EmotionUI 3.0: Prohlédněte si obrázky z nové verze uživatelského prostředí

EmotionUI 3.0: Prohlédněte si obrázky z nové verze uživatelského prostředí

Na internetu se objevily obrázky z nové verze uživatelského prostředí Huawei EmotionUI 3.0, které byly pořízeny na nedávno představeném modelu Honor 6 (Glory 6). Společnost Huawei rovněž potvrdila, že pracuje na integraci prostředí EmotionUI 3.0 do Androidu 4.4.2, který by měl být později ve formě aktualizace dostupný pro top modely.

Podle zveřejněných screenshotů to vypadá, že se Huawei tak trochu inspirovalo u prostředí MIUI, nicméně celkově design vypadá čistě a přehledně. S novou verzí uživatelského prostředí bude rovněž možné měnit systémové písmo. Grafické úpravy se nevyhnou ani předinstalovaných aplikacím jako je telefon, budík, galerie nebo hudební přehrávač. Jak se vám vzhled nové verze uživatelského prostředí od Huawei líbí?

 

  

Ivo Veselý

10 komentářů

 1. „Hmm, tak jak to uděláme?“ „Tak pojďme ještě víc zkopírovat iOS“ „To je dobrý nápad…“

 2. vodopadek (neregistrovaný)

  nerekl bych ze je to kopie ios. podobnost tam je ale kdybys sis to vyzkousel osobne tak bys zjistil ze pouze castecne vizualne. Ja jako majitel Honor 6 se na emotion UI 3 moc tesim :-)

  • Jan (neregistrovaný)

   Kopia asi nie, ale je tam dost podobnosti. Napriklad fonty tych hodin, hoci ja teda uprimne nie som moc vsimavy clovek, pretoze denne sa na ne divam doma na iPade, ale ani neviem, ci napriklad ta „7“ vyzera rovnako. Ale pri pohlade na ne vidim iOS.

  • Tak nevidět „inspiraci“ v iOS asi značí počáteční potíže s dioptriemi:)

   Jak poznamenal KUBA, je to směs iOS a Symbian Belle (tvar ikon). Že se s tím vůbec crcaj, na Play je jistě více se podobající se GUI iOS…

  • rudejkat (neregistrovaný)

   Mě se takový typ designu líbí, na malé displeje mi přijde ideální. A pokud „inspirace“ nepřesáhne určitou mez tak mi ani nevadí. Ostatně počet smysluplných geometrických tvarů je omezen a pokud prostředí má být graficky jednoduché tak variant taky moc není ;-)

  • lerion (neregistrovaný)

   Všichni si navzájem od sebe silně inspirují a od příchodu barevných displejů je grafika v telefonech prakticky stejná. Mění se jen drobnosti. Kdo toto pravidlo porušil byl Microsoft se svým Metrem. A čeho se dočkal? Výsměchu a nadávek od spousty lidí…

  • rudejkat (neregistrovaný)

   Pokud ta tlažba byla na telefonu, nebo tabletu většina lidí by neřekla popel. Že se silou mocí snažil nacpat sytý barevný dlažky na velký pracovní monitory by si zasloužil kopanec do rozkroku.

  • RUDEJKAT: Řekl bych to daleko slušněji, ale myšlenka MetroUI na desktopu ne se mi líbí. Dle screenshotů z Windows 9 se však blýská na lepší časy a mně osobně se ten kompromis mezi MetroUI a desktopem ve W9 začíná líbit, uvidíme co finální verze.

  • Jinak každý od každého kopíruje a začal to MS již v dávných dobách( někdy v 80. letech minulého století), kdy okopíroval koncept desktopu.

 3. Kuba (neregistrovaný)

  Mě přijde že tam je podobnost s ikonami v Symbian Belle.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).