Domů » Bleskovky » Elegantní Huawei Ascend P6 na nových renderech: Tloušťka pouze 6,2 mm

Elegantní Huawei Ascend P6 na nových renderech: Tloušťka pouze 6,2 mm

Huawei plánuje na 18. června v Londýně speciální tiskovou konferenci, na které by měl být oficiálně představen nový smartphone Ascend P6, který bude lákat na elegantní design s hliníkovými boky a především pak na tloušťku 6,2 mm, což by z něj dělalo vůbec nejtenčí chytrý telefon na světě. Původní spekulace naznačovaly přítomnost 4,7″ displeje s fullHD rozlišením, ale s největší pravděpodobností se dočkáme „pouze“ HD panelu (720 x 1280 px). Dostatečný výkon zajistí quad-core procesor od Qulacommu, kterému bude dělat společnost 1 GB RAM a 16GB interní úložiště. Chybět by neměl ani slot na microSDXC kartu.

 

Kromě černé varianty by měla být k dispozici ještě bílá „Blanc“ verze, která se už dříve objevila na nepříliš kvalitních snímcích. Doplnit by je pak měla ještě růžová varianta pro něžné pohlaví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Michael (neregistrovaný)

    mě se líbí, a moc…

  2. yan (neregistrovaný)

    Podpora pro LTE síť bude v telefonu přítomna?

  3. Polyneikus (neregistrovaný)

    Ja uz som ho videl v CR, v autobuse 118 :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).