Elegantní Huawei Ascend P6 na nových renderech: Tloušťka pouze 6,2 mm

Huawei plánuje na 18. června v Londýně speciální tiskovou konferenci, na které by měl být oficiálně představen nový smartphone Ascend P6, který bude lákat na elegantní design s hliníkovými boky a především pak na tloušťku 6,2 mm, což by z něj dělalo vůbec nejtenčí chytrý telefon na světě. Původní spekulace naznačovaly přítomnost 4,7″ displeje s fullHD rozlišením, ale s největší pravděpodobností se dočkáme „pouze“ HD panelu (720 x 1280 px). Dostatečný výkon zajistí quad-core procesor od Qulacommu, kterému bude dělat společnost 1 GB RAM a 16GB interní úložiště. Chybět by neměl ani slot na microSDXC kartu.

 

Kromě černé varianty by měla být k dispozici ještě bílá „Blanc“ verze, která se už dříve objevila na nepříliš kvalitních snímcích. Doplnit by je pak měla ještě růžová varianta pro něžné pohlaví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Michael (neregistrovaný)

    mě se líbí, a moc…

  2. yan (neregistrovaný)

    Podpora pro LTE síť bude v telefonu přítomna?

  3. Polyneikus (neregistrovaný)

    Ja uz som ho videl v CR, v autobuse 118 :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel