Sledujte nás na YouTube

Elegantní Honor 8 se začal prodávat v ČR. Cena potěší

Značka Honor uvedla na český trh svůj nový vlajkový model Honor 8, který nabízí 5,2″ FullHD displej, duální fotoaparát s laserovým ostřením, rychlou čtečku otisků prstů spojenou s chytrým tlačítkem Smartkey, NFC či 4GB operační paměť.  V 32GB variatně je telefon možné koupit v bílé, antracitovénebo netradiční modré barvě, a to za 10 990 Kč včetně DPH.

Zlatá varianta má 64GB paměť a stojí 11 990 Kč. K nákupu se navíc váže tříměsíční záruka na bezplatnou výměnu náhodně poškozeného displeje. Telefon je ke koupi u prodejců Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Smarty, Mobil pohotovost, Datart, Euronics, Space a Electroworld a také u operátora O2.

Tip: Přečtěte si naše první dojmy z Honoru 8. V našem katalogu můžete jeho hardwarové parametry porovnat s ostatními modely.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

3 komentáře

 1. jmenopriezvisko (neregistrovaný)

  Honor 8 má o trochu slabší fotoaparát než Huawei P9, i tak za tu cenu strčí všechny pozítří představené iPhony za klobouk.

  Straší Honor 6 Plus měl dual cameru a výbornou výdrž na baterii, kovové tělo, výkonný SoC a dostatečnou kapacitu paměti RAM, takže i v dnešní době je to stále top telefon ve srovnání s letošními modely SE a 6S.

  • Tak iPhony už do kapsy strčí delší dobu kdejaká noname čína.

   • jemnopriezvysko (neregistrovaný)

    on to myslel jako samšunt , že ten pohoří a vyplnilo se mu to. horor 8 si koupí jenom blbec , abych ho za pul roku prodal , porotože lagroid

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *