Domů » Bleskovky » Elegantní Honor 8 se začal prodávat v ČR. Cena potěší

Elegantní Honor 8 se začal prodávat v ČR. Cena potěší

Značka Honor uvedla na český trh svůj nový vlajkový model Honor 8, který nabízí 5,2″ FullHD displej, duální fotoaparát s laserovým ostřením, rychlou čtečku otisků prstů spojenou s chytrým tlačítkem Smartkey, NFC či 4GB operační paměť.  V 32GB variatně je telefon možné koupit v bílé, antracitovénebo netradiční modré barvě, a to za 10 990 Kč včetně DPH.

Zlatá varianta má 64GB paměť a stojí 11 990 Kč. K nákupu se navíc váže tříměsíční záruka na bezplatnou výměnu náhodně poškozeného displeje. Telefon je ke koupi u prodejců Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Smarty, Mobil pohotovost, Datart, Euronics, Space a Electroworld a také u operátora O2.

Tip: Přečtěte si naše první dojmy z Honoru 8. V našem katalogu můžete jeho hardwarové parametry porovnat s ostatními modely.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. jmenopriezvisko (neregistrovaný)

  Honor 8 má o trochu slabší fotoaparát než Huawei P9, i tak za tu cenu strčí všechny pozítří představené iPhony za klobouk.

  Straší Honor 6 Plus měl dual cameru a výbornou výdrž na baterii, kovové tělo, výkonný SoC a dostatečnou kapacitu paměti RAM, takže i v dnešní době je to stále top telefon ve srovnání s letošními modely SE a 6S.

  • Tak iPhony už do kapsy strčí delší dobu kdejaká noname čína.

   • jemnopriezvysko (neregistrovaný)

    on to myslel jako samšunt , že ten pohoří a vyplnilo se mu to. horor 8 si koupí jenom blbec , abych ho za pul roku prodal , porotože lagroid

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).