TOPlist

E-Ten připravuje nové PocketPC M700 s vlastní hardwarovou klávesnicí

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

E-Ten M700Společnost E-Ten připravuje nové PocketPC s označením M700. Žádné oficiální informace nejsou v toto chvíli k dispozici, vynořil se pouze první render, ze kterého je patrné, že zařízení nabídne vlastní hardwarovou klávesnici; celkově však design vypadá velmi líbivě. Určitě vás potěším informací, že se toto zařízení bude prodávat také v České republice, a to za cenu kolem 18 000 Kč. Technická specifikace M700 bude totožná s aktuální novinkou E-Ten X500, můžeme se tak těšit na podporu GPS, Wi-Fi, Bluetooth nebo FM rádia.

E-Ten M700 nabídne 128MB ROM a 64MB RAM, o zobrazování se bude starat dotykový QVGA displej s úhlopříčkou 2.8″ a schopností zobrazit 65k barevných odstínů. Operační systém bude samozřejmě Windows Mobile 5.0 ve verzi AKU3.0.

Případní zájemci si tak po uvedení obou novinek na trh budou moci vybrat, zda chtějí tenký kapesní počítač v podobě X500, a nebo dají přednost hardwarové klávesnici a modelu M700.

-

Zdroj: Eten-users.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku