Sledujte nás na YouTube

Dva tajné prototypy tabletů od Toshiby: Dostanou se na trh?

- - -

Redaktoři serveru Engadget se dostali k dvojici prototypů tabletů od Toshiby, které možná v budoucnu doplní modelovou řadu Excite. V tuto chvíli ale není vůbec jasné, zda se někdy dočkají sériové produkce, Toshiba na tabletech se 7,7″ a 13,3″ displeji na CESu pouze testuje, zda o ně bude mezi uživateli zájem. Menší varianta by mohla být zajímavým konkurentem pro Samsung Galaxy Tab 7.7, větší verze s 13,3″ displejem by naopak na trhu příliš mnoho soupeřů neměla. Velikost je už sice trochu na hraně, své příznivce by si tablet ale určitě našel. Uvidíme, zda se Toshiba oba modely nakonec rozhodne uvést na trh, konkurenčním výrobcům by s nimi mohla slušně zatopit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. bkf1 (neregistrovaný)

    Mno graficky vypada VELICE hezky ;-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *