Dva dny před premiérou: Galaxy S3 na nových fotografiích

Dva dny před oficiální premiérou Samsungu Galaxy S3 unikly na internet další fotografie, na kterých by měla být zachycena vlajková loď korejského giganta. Na první fotografii je částečně rozpoznatelné i číslo prototypu (nad displejem), čímž si zřejmě dotyčný „tester“ zadělal na slušné problémy. Všimněte si, že telefon je na snímku zasazený ve speciálním rámečku, který má krýt finální design telefonu; ten by měl být lehce zaoblený. Pod displejem se kromě středového tlačítka nacházejí ještě dvě senzorové klávesy – Zpět a Přepínání aplikací). V horní části se kromě kamerky pro videohovory bude nacházet také signalizační dioda, proximity senzor a světelné čidlo.

  

Telefon by se měl dostat na trh v průběhu června letošního roku, v obchodech jej přivítáme s Androidem 4.0.4 doplněným o uživatelské prostředí TouchWiz. Původně se očekávalo, že se dočkáme 8Mpx fotoaparátu, ale podle posledních zpráv to vypadá, že snímky bude možné pořizovat až v rozlišení 12 Mpx.

Sledujte s námi premiéru…

Samsung Galaxy S3 bude představen ve čtvrtek 3. května v Londýně, show začne ve 20:00 našeho času a redakce SmartMania.cz bude u toho, tak nás nezapomeňte sledovat; informace z místa dění budeme psát také na náš Twitter kanál @smartmania, Facebook a Google+.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku