Domů » Bleskovky » Dubnové překvapení? Xiaomi možná zítra představí Mi Band 5

Dubnové překvapení? Xiaomi možná zítra představí Mi Band 5

Pokud bychom tuhle zprávu vydali včera, pravděpodobně byste nás podezírali, že jde o aprílový žert, nicméně tahle informace je z dnešního dne. Server GSMarena před několika okamžiky informoval, že bychom se už zítra mohli dočkat představení nové generace oblíbeného fitness náramku Xiaomi Mi Band 5.

Xiaomi Mi Band 4 9
Xiaomi Mi Band 4 by zítra měl dostat nástupce. Konečně s plnohodnotným využitím NFC pro všechny (zdroj: vlastní)

Společnost Mijia, která funguje jako sub-brand Xiaomi, totiž na zítřejší den naplánovala online tiskovou konferenci s názvem Xiaomi Smart Inn, na které má představit nové zařízení z kategorie nositelné elektroniky, a překvapivě by mohlo jít právě o Mi Band 5. Online stream bohužel bude dostupný pouze v čínštině pro tamní trh.

Xiaomi Mi Band 5 by měl disponovat 1,2″ OLED displejem a konečně také možností využívat placení skrze NFC kdekoliv ve světě (u globální verze). Na čínském trhu by se Mi Band 5 měl prodávat za zhruba 620 Kč, tak doufejme, že se zítra jeho odhalení skutečně dočkáme.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments