Druhá podzimní keynote se blíží. Apple prozradil, kdy představí nové MacBooky Pro

Apple 1

Apple před měsícem představil hromadu nových mobilních produktů, ovšem všem bylo jasné, že všechna letošní jablka ještě ze stromu nespadla. Další nadílka se již nezadržitelně blíží, firma z Cupertina totiž před malou chvílí oznámila termín příští keynote.

Příští týden dorazí nové MacBooky Pro

Druhá podzimní Apple keynote se odehraje příští pondělí 18. října, vysílat ji bude Apple na svých stránkách od 19:00 našeho času. Akce nese podtitul Unleashed, což by se dalo volně přeložit jako uvolněný nebo utržený ze řetězu.

Apple

Apple zcela nepochybně příští týden představí nové počítače MacBook Pro, které bude pohánět nová generace čipsetů Apple Mx. Kalifornský gigant bude chtít novými počítači zaujmout profesionály, kvůli nimž údajně ztratí trochu ze své kuráže a překvapivě vrátí do hry několik detailů, např. HDMI port, čtečku paměťových karet nebo magnetické nabíjení. Naopak vytratit se má displejový řádek Touch Bar.

Nepřehlédněte: Představení nového MacBooku Pro se blíží: vše, co o něm víme

Apple by mohl příští týden představit i další produkty, dočkat bychom se mohli například sluchátek AirPods 3 nebo většího sourozence jarního 24“ iMacu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku