Doufali jste v Diablo IV na Game Passu? Máme pro vás špatnou zprávu – SMARTmania.cz

Doufali jste v Diablo IV na Game Passu? Máme pro vás špatnou zprávu

Diablo 4 screenshot
  • Diablo IV se v den vydání na Game Passu neobjeví
  • Hru si můžete bezplatně vyzkoušet v rámci otevřené bety od 24. do 26. března

Fanoušci Diabla se již brzy budou moci ponořit do úvodních kapitol očekávaného čtvrtého dílu v rámci otevřené beta verze. Majitelé předobjednávek se dočkají v termínu od 17. do 19. března, zatímco na všechny ostatní dojde o týden později. Termín vydání plné verze byl nastaven na 6. června pro PC, Xbox One, Xbox Series S/X, PS5 a PS4. Pro předplatitele služby Game Pass však nemáme dobré zprávy.

V souvislosti s pokračující snahou Microsoftu o získání vydavatelského domu Activision Blizzard byla řada příznivců zvědavá, zda se hra v den vydání objeví také v populárním herním předplatném. Jejich naděje však rozprášil generální manažer Diabla Rod Fergusson, který na Twitteru potvrdil, že očekávaný titul se na Game Pass nechystá. „Vnímáme nadšení hráčů z nadcházející bety a máme z něj velkou radost. Zároveň vnímáme i dotazy ohledně dostupnosti hry ve službě Game Pass, takové plány však nemáme,“ oznámil Fergusson.

Otázkou zůstává, zda by se hra v Game Passu objevila v případě úspěšného dokončení akvizice, avšak do června k tomu s největší pravděpodobností nedojde.

 

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku