Dostanou letošní Apple Watch ploché boky? Loňské spekulace opět ožívají

daniel korpai watch apple unsplash

Před představením loňských Apple Watch Series 7 se rozvířily spekulace o tom, že Apple po letech radikálně promění design a dá svým hodinkám hranatější tělo s plochými boky, jako se to stalo i iPhonů a iPadů. Tyto fámy se tehdy nepotvrdily, neboť Apple Watch Series 7 vypadají prakticky stejně jako předchozí generace – pouze se ztenčily rámečky ve prospěch větších displejů. To však neznamená, že v Cupertinu nad „hranatými“ Apple Watch skutečně nepřemýšlejí.

Apple Watch Series 8 3

Největší humbuk okolo možného nového designu Apple Watch způsobil Jon Prosser, který údajně viděl fotografie reálného produktu a nechal je „přemalovat“ designérem, který si říká RendersByIan. Po představení Series 7 pak situaci omlouval tím, že se Apple rozhodl na poslední chvíli ponechat stávající vzhled, údajně kvůli technickým problémům ve výrobě. Tím však příběh „hranatých“ Apple Watch nekončí.

Apple Watch Series 8 - HERE YOU GO! Redesign, flat sides! EXCLUSIVE RENDERS!

Prosser ve svém posledním videu reinkarnuje loňské spekulace a tvrdí, že bychom se nového designu Apple Watch měli dočkat letos. Přivádí jej k tomu několik indicií, především tweet od spolehlivého informátora ShrimpApplePro.

Co to znamená? Jon Prosser předpovídá tři možnosti:

  1. Apple u letošních Apple Watch Series 8 opravdu změní design
  2. Ploché boky dostane pouze spekulovaná odolná verze
  3. Letošní modely dostanou stejný design jako ty minulé

Ať to dopadne jakkoliv, Prosser se dušuje, že Apple Watch s plochými boky skutečně viděl na vlastní oči. V Cupertinu tedy přinejmenším existuje několik prototypů. Jestli však budou přetavené do reálného komerčního produktu, to ví v tuto chvíli jenom sám Apple.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku