Dostane HTC One X update na Android 4.2.2 s HTC Sense 5?

Není to tak dlouho, co populární HTC One X dostalo update na Android 4.1.1 Jelly Bean. Zároveň vyšla na světlo světa informace, že i majitelé One X se mohou těšit nové Sense 5.0, které jsme poprvé viděli v HTC One. A aby toho nebylo málo, tak nyní server AndroidAuthority.com přináší informaci, nebo spíše spekulaci, že společně se Sense 5.0 se i One X dočká aktualizace na v současnosti nejnovější Android 4.2.2 Jelly Bean, který najdete například v referenčních zařízeních Google Nexus 4 a Nexus 7.

- - -

Celé to má ale jeden háček. Informace to není ověřená a pochází z Twitter ůčtu @LlabTooFer, který před pár dny zveřejnil informace týkající se plánovaných softwarových updatů HTC smartphonů. Můžeme se tak dohadovat, zdali se dá tomuto účtu věřit, nebo ne. Rozuzlení přinese až budoucnost, a to konkrétně přelom června a července letošního roku, kdy by, právě podle výše uvedeného zdroje, HTC One X mělo dosta aktualizaci na Android 4.2.2 společně se Sense 5.0.

Pro mnoho majitelů tohoto povedeného smartphonu to jistě bude další z řady vylepšení, které One X za poslední měsíce dostalo, ale nutno podotknout, že v té době Android 4.2.2. Jelly Bean už s největší pravděpodobností nebude nejaktuálnější verze, protože se předpokládá, že Google na květnovém I/O představí novou verzi svého operačního systému, která by mohla nést označení Android 5.0 Key Lime Pie.

Jak to nakonec všechno bude a jestli se výše uvedeným zdrojům dá věřit, si budeme muset počkat do letních měsíců, nebo alespoň do doby, kdy HTC tuto aktualizaci oficiálně oznámí, což se zatím nestalo.

Autor článku
Marek Hajn
Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku