Domů » Články » Dopod prodává dvě verze HTC TyTNa (Hermese)

Dopod prodává dvě verze HTC TyTNa (Hermese)

Dopod 838Pro a CHT 9000Asijský distributor Dopod nabízí na svých stránkách ke koupi hned dvě verze HTC TyTNa. První se prodává pod označením Dopod 838Pro, druhý jako Dopod CHT 9000. Položka CHT v názvu druhého modelu znamená “Chunghwa Telecom“, je tedy jasné, že tento model se objeví i v nabídce čínského Telecomu. Hardwarově jsou oba modely zcela stejně vybavené, drobných změn se dočkal pouze kryt telefonu. Zájemci si tak mohou vybrat tu verzi, která jim lépe sedne.

Už na první pohled jsou zřejmé změny v ovládacích prvcích na přední straně obou zařízení. Dopod 838Pro se nese v klasickém designu, ale u modelu Dopod CHT 9000 je ovládací joystick ve tvaru čtverce, a i ostatní ovládací tlačítka se nacházejí v jiném rozložení. Popisovat to nemá smysl, mnohem více vám řekne pohled na tyto srovnávací obrázky.

Dopod 838Pro a Dopod CHT 9000
Dopod 838Pro Dopod CHT 9000

O Dopodu CHT 9000 jsme vás již informovali v této bleskovce. Věděli jste, že tato varianta se čtvercovým ovládacím joystickem má kódové označení HTC Mercury ?

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. zaoblený do čtvercového tvaru, tak to me pobavilo

  2. ups, uz jsem to opravil, nedavalo to smysl. Diky !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).