Dopod prodává dvě verze HTC TyTNa (Hermese)

Dopod 838Pro a CHT 9000Asijský distributor Dopod nabízí na svých stránkách ke koupi hned dvě verze HTC TyTNa. První se prodává pod označením Dopod 838Pro, druhý jako Dopod CHT 9000. Položka CHT v názvu druhého modelu znamená \”Chunghwa Telecom\”, je tedy jasné, že tento model se objeví i v nabídce čínského Telecomu. Hardwarově jsou oba modely zcela stejně vybavené, drobných změn se dočkal pouze kryt telefonu. Zájemci si tak mohou vybrat tu verzi, která jim lépe sedne.

Už na první pohled jsou zřejmé změny v ovládacích prvcích na přední straně obou zařízení. Dopod 838Pro se nese v klasickém designu, ale u modelu Dopod CHT 9000 je ovládací joystick ve tvaru čtverce, a i ostatní ovládací tlačítka se nacházejí v jiném rozložení. Popisovat to nemá smysl, mnohem více vám řekne pohled na tyto srovnávací obrázky.

Dopod 838Pro a Dopod CHT 9000
Dopod 838Pro Dopod CHT 9000

O Dopodu CHT 9000 jsme vás již informovali v této bleskovce. Věděli jste, že tato varianta se čtvercovým ovládacím joystickem má kódové označení HTC Mercury ?

Zdroj: MSmobiles.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku