Domů » Bleskovky » Legendární Doom 3 si nyní zahrajete na zařízeních NVIDIA Shield

Legendární Doom 3 si nyní zahrajete na zařízeních NVIDIA Shield

Nvidia Shield Tablet (recenze) se spolu s herní konzolí Shield TV dočkal dalšího zajímavého titulu. Takřka legendární Doom 3 v edici BFG je nyní dostupný v Obchodě Play pro obě zařízení. Pokud vám název hry nic neříká, pak vězte, že děj této střílečky z první osoby se odehrává na výzkumné stanici na Marsu, kde se ujmete hledání jisté nezvěstné osoby. Od té chvíle budete takřka neustále přicházet do styku s nepřátelskou místní mimozemskou civilizací a nemrtvými, kteří se zde objevily kvůli neúspěšnému experimentu.

  

BFG edice se oproti té původní vydané v roce 2004 vyznačuje vylepšeným systémem checkpointů, grafickými úpravami, achievementy a novou misí The Lost Mission. Navíc obsahuje rozšíření Ressurection of Evil a v neposlední řadě také Doom I a II, což vám umožní vyzkoušet si, kde tato legendární série v roce 1993 začala. V Obchodě Play je titul dostupný za necelých 300 Kč. To není úplně málo, jedná se ale o plnohodnotný AAA titul, za nějž se na ostatních platformách platí obdobná suma.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

 1. Tak nějak netuším, co je na doom3 legendárního :-)

  Nudná průměrná hra, co se trochu rozjela až ve druhé půli, která se nedočkala přílišného úspěchu ani u hráčů, ani u recenzentů.

  Jediné co na ní bylo opravdu zajímavého byl licencovatelný engine. A legendu to ze hry opravdu nedělá. Ne nadarmo si na několika herních serverech vysloužil doom3 titul „zklamání roku“.

  Legendární je doom a doom2, to bez debat.

  • Lister0 (neregistrovaný)

   Přesně tak, Doom3 byl dost průměr, narozdíl od předchozích dílů, které jsou opravdu legendami.

 2. HRALJSEM (neregistrovaný)

  Doom 3 byla pro mě naprosto zlomový hra. Když vyšel, neměl absolutne konkurenci..grafika kterou jsem hltal vsemui doušky a hustou atmosféru (hrál jsem po nocich) . Jedina hra, ktera ve mně zanechala silný zážitky. A ještě ten mobil, co tam člověk vlastnil, ještě v ti chvíli nebylo ani reálný a já po tom toužil. Jinak doom 2 jsem pařil na základce po síti :)))

  • Jo grafika byla fantastická, to bez debat. A leknul jsem se taky párkrát. Bohužel, příšery se objevovaly pořád na stejných místech, takže člověk po chvilce už věděl, kde se objeví i v jiné místnosti.

  • Silver (neregistrovaný)

   Ten rok bylo daleko lepších her jak DOOM a dokonce i hezčích (např. Half Life, Riddick, GTA, Far Cry, CoD, CS:S, Killzone, MoH, GoldenEye, Halo 2,…). Doom byl ten rok ještě hráči a recenzenty strašně zatracován a hejtován, daleko víc jak třeba Watch Dogs minulý rok. Nechápu proč z toho dnešní nostalgici dělají bůhvíco…

  • snad az o tom aky vykon potreboval pc na to aby spustil tolko detailov mas pravdu, kedze samotni autory povedali nieco podobne ako pri prvom crysis ze komercne sa este nepredava stroj so spravnym vykonom na danu hru…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).